24 липня
Завантажити ще

Роман Сасанчин познайомив новонароджену дочку з бабусею та дідусем: Це був надзвичайно теплий момент

Роман Сасанчин познайомив новонароджену дочку з бабусею та дідусем: Це був надзвичайно теплий момент
Фото: instagram.com/sasanchyn_official/

Дружина переможця вокальних шоу "Голос. Діти" та "Голос країни-10" Романа Сасанчина Іванна продовжує хворіти. 19 січня медики залишили молоду маму в лікарні через те, що температура в неї так і не спадає. Про це Роман Сасанчин розповів у сторісі свого Інстаграма.

Таким чином артист залишився вдома із новонародженою дочкою Елізабет. Допомогти йому з дитиною приїхали батьки. Вони вперше побачили свою онучку.

- Ось і наше перше знайомство дідуся та бабусі з першою онучкою. Це був дуже зворушливий та теплий момент. Багато хто з Вас запитає, чому так довго батьки не приїжджали? Я поясню: Справа в тому, що ми з Іванкою та мої батьки переживали і вирішили трохи часу почекати, щоб організм дитини більше адаптувався до життя. Сьогодні вони просто надзвичайно щасливі, – зазначив Сасанчик.

Роман та Іванна стали батьками 30 грудня. 24-річній мамі робили кесарів розтин. Одразу після народження малюка пара показала її своїм передплатникам і назвала ім'я дівчинки- Елізабет.

Одружилися закохані незадовго до пологів. Оскільки Іванна перебувала на 9-му місяці вагітності, пара не стала влаштовувати пишне святкування, а відзначила цю подію у вузькому колі друзів.

Новини по темі: "Голос країни" діти зірок