Завантажити ще

Зірку фільму "Кур'єр" Федора Дунаєвського госпіталізували із черепно-мозковою травмою

Зірку фільму

Російський актор Федір Дунаєвський потрапив до лікарні. У артиста діагностували струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. Про це повідомляє " РЕН-ТВ ".

- Дунаєвський упав, коли виходив із таксі, і вдарився головою. В результаті 52-річний актор отримав струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. Дунаєвському надають допомогу медики, – зазначено у повідомленні.

Як пише видання, у момент отримання травми Дунаєвський нібито був у стані алкогольного сп'яніння. Ні сам актор, ні його представники поки що ніяк не прокоментували інформацію про його госпіталізацію.

Йдеться про 52-річного російського та ізраїльського актора Федорова Дунаєвського, який став відомим після ролі в культовому фільмі "Кур'єр". Фільм вийшов на екрани у 1986 році. На рахунку актора не менше 10 ролей у різних кінострічках, серед яких – "Перед великою дорогою на війну", "Дорога Олена Сергіївна", "Маестро з ниточкою", "Небеса обітовані" та інші.
Також актор є творцем та вокалістом музичного гурту «Banda Dunaevsky», який виконував репертуар італійською мовою.

Актор був одружений чотири рази. Від попередніх шлюбів у нього є дочка Олександра та син Арсен. У шлюбі з нинішньою дружиною Іриною – син Степан та донька Ніна. Також ЗМІ писали, що актор має позашлюбного дорослого сина.