Завантажити ще

Ілона Гвоздьова захворіла на коронавірус у Грузії: рятується чачею, часником і цибулею і дякує екс-"холостяку" Макацарії

Ілона Гвоздьова захворіла на коронавірус у Грузії: рятується чачею, часником і цибулею і дякує екс-
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Український хореограф і переможниця "Танців із зірками" Ілона Гвоздєва була змушена залишитися в Грузії на самоізоляції: перед вильотом на батьківщину: у неї виявився коронавірус. Про своє самопочуття Гвоздєва 17 січня розповіла передплатникам в Інстаграм.

- Дякую вам усім за підтримку та за ваші слова. Мені не гірше, а це вже перемога. Думки про зустріч з дітьми та батьками лікують мене найшвидше, ну і звичайно, щоденне вживання чачі, часнику та цибулі. Я поки що намагаюся не вдаватися до медикаментозного лікування, тому що показань для цього немає. Все що приймаю – це Омега 3, цинк, вітамін Д3, вітамін С і намагаюся мислити позитивно, – розповіла хореограф і попросила відправити їй смайликів для настрою.

Раніше танцівниця повідомила, що за добу до повернення в Україну отримала позитивний тест на COVID-19 у Тбілісі. Її чоловік при цьому склав негативний тест і міг би виїхати, але залишився доглядати Ілону. За це він удостоївся окремих подяк.

- Звичайно ж, дякую моєму чоловікові, який поруч і просто не дає сумувати! Якраз зараз працюю над створенням нашої кулінарної сторінки і хочу її розвивати та ділитися з вами рецептами своїми та свого чоловіка, він у мене кухар від Бога, - повідомила Гвоздєва.

Хореограф вже вдруге захворіла на коронавірус. Тепер від 10 до 14 днів Гвоздєва проведе на самоізоляції. У Грузії Ілона працювала хореографом-постановником місцевих "Танців із зірками".

- Добре, що світ не без добрих людей і старий друг чоловіка допоміг за першим дзвінком і організував нам подальше перебування в Тбілісі. Також я дуже вдячна людям із проекту, які підтримують та переживають. Іраклі Макацарія дуже вдячна за підтримку. Приємно, що я не одна у чужій країні. Я не лікар, але хочеться вірити, що маю легку форму. Легке нездужання, біль у спині, температура 37-37,5. Запах та смак залишилися. Кашля та соплів немає, - повідомила про своє самопочуття Ілона.

Раніше повідомлялося, що Андрій Шевченко, який начебто вже здолав коронавірус, повторно склав позитивний тест. А український воротар "Реала" Андрій Лунін тричі за останні 14 місяців перехворів на коронавірус. А 17 січня, якраз у день повернення в Україну Петра Порошенка, вдруге підхопив COVID-19 та пішов на самоізоляцію Віталій Кличко.