Завантажити ще

Пугачова, Галкін та молода дружина привітали Ігоря Ніколаєва: Здоров'я та радісних думок!

Пугачова, Галкін та молода дружина привітали Ігоря Ніколаєва: Здоров'я та радісних думок!
Фото: instagram.com/uliaveronika

Радянський та російський композитор та поет-пісняр Ігор Ніколаєв 17 січня святкує свій день народження. Автору хітів Алли Пугачової та Наташі Корольової виповнилося 62 роки. І якщо Примадонна у соцмережах привітала музиканта однією з перших, то теплих слів від екс-музи Миколаєва на його адресу знайти цього дня не вдалося.

- З Днем Народження дорогий Ігорек. Здоров'я та радісних думок про життя та творчість, - написала у своєму Інстаграм Алла Борисівна.

Добре вихований композитор відразу відповів під постом Пугачової.

- Дякую величезне за вітання, цілую та люблю! Притягуватимемо радісні думки!) Великий привіт улюбленій сім'ї.

День народження Ігоря Ніколаєва його родина відзначає у Дубаї. Днями маестро з дружиною Юлією Проскуряковою та донькою Веронікою прилетів сюди на відпочинок. Не виключено, що до зіркової пари приєднається старша донька Миколаєва – Юлія. Але й усамітнення у райському куточку не звільняє сучасних людей від постів в Інстаграм. Тому Проскурякова теж не забула привітати чоловіка публічно.

- З днем народження, моя улюблена Людина! Ти найчудовіший, найпрекрасніший, люблячий і добрий! Кохаємо! Твоя сім'я: Мама, Юля, Вероніка та Я. А ще: Люда, Павло, Ольга, Артемій, Злата, Зоя та подружжя Миколаєвих, - повідомила Юлія.

Миколаїв та Проскурякова познайомилися у 20025 році, а одружені 12 років. 2015 року у них народилася донька Вероніка.

Сам Ніколаєв в Інстаграм лаконічно нагадав, що йому виповнилося 62, і залишив посилання на новий хіт (не інакше, присвячений Проскуряковій) - "Любов мого життя". Під постом композитор отримав масу таких же лаконічних чоловічих привітань: відзначились Галкін, Агутін, Крутий та інші.

- З днем народження дорогий друже! Будь щасливий та любимо! - побажав Максим Галкін.

- Удачі та радості! Натхнення та благополуччя твоїй чудовій сім'ї, - написав Леонід Агутін.

- Ігорьку, з Днем народження! Здоров'я та натхнення, – приєднався Ігор Крутий.

Втім, колега-композитор присвятив Миколаєву окрему посаду, згадав його творчу біографію та запропонував попрацювати над спільною піснею.

- Тільки зараз, після часу, можна здогадуватися, скільки зусиль варто було досягти Ігореві його величезного авторського і виконавського успіху, - йому, який народився і виріс на Сахаліні і підкорив музичний Олімп країни... Ігор Ніколаєв з якоюсь особливою легкістю створював «нетленки» для Алли Пугачової, Ірини Алегрової, Філіпа Кіркорова, Валерія Леонтьєва, Наташі Корольової, Ігоря Скляра, Олександра Барикина та багатьох інших. А поетичний дар іменинника дозволив нам з ним вигадати пісні, що живуть і до цього дня, за що моя величезна йому подяка… Дорогий Ігорьку, здоров'я тобі, натхнення, аншлагів, щастя Вероніки та двох Юлічок, здоров'я та довгих років життя Світлані Митрофанівні, і взагалі, - час нам з тобою написати нову пісню, - повідомив Крутий.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ігор Крутой (@igorkrutoy65)

Лоліта в день народження музиканта пояснила, чому з давніх-давен називає Ніколаєва Моцартом.

- З легкого слова дуету "Академія" ми назвали тебе Моцартом. І ніби це спочатку звучало жартома, а потім усім своїм творчим життям ти довів, що з погляду олімпу музичного, шоу-бізнесового ти справді Моцарт. Бо ти мелодист. Ти дуже яскрава людина і водночас дуже вразлива. І всі твої вірші - це твої рани, і це твої діти, - розповіла виданню " ФАН " Лоліта Мілявська.