Завантажити ще

Леоніду Куравльову стало гірше у реанімації

Леоніду Куравльову стало гірше у реанімації
Фото: Євгенія ГУСЄВА.

Радянський і російський актор Леонід Куравльов поки що далекий від одужання - навпаки, нові обстеження демонструють негативну динаміку. Про це "КП" розповіли у COVID-реанімації московської лікарні "Комунарка", де лікують артиста.

Куравльову зробили повторну комп'ютерну томографію легень, яка виявила значне збільшення площі ураження легенів артиста. За тиждень ураження легень збільшилося з 5-10% до 25-35%. Лікарі зафіксували погіршення стану Леоніда В'ячеславовича та продовжують надавати йому необхідне лікування. При цьому Куравльов продовжує дихати самостійно, без ШВЛ, і бореться із хворобою.

"85-річний Леонід Куравльов перебуває у реанімації у стабільно тяжкому стані. Остання процедура КТ виявила у артиста кратне збільшення площі ураження легень. Раніше значення були від 5 до 10%, але через кілька днів томографія виявила 35% ураження правої легені та 25% ураження лівої легені пацієнта", - розповіли виданню.

85-річний Леонід Куравльов був екстрено госпіталізований до московської міської клінічної лікарні №40 "Комунарка" 5 січня. Народного артиста госпіталізували із підозрою на коронавірус. Син актора спростував, що Куравльов хворіє на коронавірус, але жодної іншої інформації не надав. ЗМІ з'ясували, що у Леоніда В'ячеславовича було діагностовано вірусну пневмонію, а також серйозні ураження головного мозку. Також лікарі провели Леоніду Куравльову екстрену операцію – гастростомію. Артист отримує харчування через спеціальну трубку.

Леонід Куравльов знаходиться в базі сайту "Миротворець" - артист неодноразово публічно підтримував анексію Криму та агресивну політику Росії.