Завантажити ще

Актор Горбунов розкритикував фільм "Любов і блогери": Хто за цю х***ю відповідатиме?

Актор Горбунов розкритикував фільм
Фото: instagram.com/oleksiy.gorbunov.official

Народний артист України Олексій Горбунов розкритикував комедію "Любов і блогери". В Інстаграмі актор виклав відео, в якому запропонував продюсерові фільму Євгену Таллеру "викликати його на бесіду", щоб він міг розповісти йому, "чим повинен займатися артист у кадрі". Сам ролик Горбунов назвав: "Господи, ні! Тільки не це! Ще одна по***нь!"

"Хто за цю *уйню всю відповідатиме? Коли відповідальність увімкнеться? Блогерам раджу подивитися "Свінгери" та "Свінгери-2", думаю, що це такої ж якості кіно і такої ж якості акторське виконання. Таллере, викличте мене на бесіду, я вам у прямому ефірі розповім, що таке любов, що таке блогери і що артисти мають у кадрі робити", - заявив артист.

Творці фільму "Любов і блогери" на критику з боку актора поки що не відреагували.

60-річний Олексій Горбунов – український та радянський актор, народний артист України (2016). З 1984-го по 1995 рік – актор Театру-студії кіноактора кіностудії імені О. Довженка. Відомий за фільмами "Ленінград 46", "Трава під снігом", "Шерлок Холмс" (2013). Перша дружина – Світлана Лопухова, у пари є дочка Анастасія. З 2009 року одружений з Іриною Ковальовою, у пари є донька Софія.

"Кохання та блогери" - перша українська повнометражна картина про блогерів. Події фільму відбуваються у містечку Кагаплик, куди з'їжджаються п'ять зірок Інстаграму, щоб виправити "мерську репутацію" перед виборами. Режисером картини виступили Дмитро Голумбевський ("Манекен", "Діра"), продюсерами – засновник рекламної агенції WhyNot? Enot Євген Таллер та шоумен Володимир Остапчук.

У фільмі знялися Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Катерина Кістень, Інна Приходько. З найпопулярніших блогерів у комедії з'являться Ганна Трінчер, Вікторія Маремуха, Роман Свічкаренко, Ксюша Манекен, Ганна Алхім, Женя Білозеров. Прем'єра відбудеться 20 січня 2022 року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олексій Горбунов (@oleksiy.gorbunov.official)

Новини по темі: Любов та блогери