Завантажити ще

Комік Слава Комісаренко заявив, що поїхав із Росії через переслідування білоруського КДБ

Комік Слава Комісаренко заявив, що поїхав із Росії через переслідування білоруського КДБ
Фото: instagram.com/slavakomissarenko

Комік Слава Комісаренко заявив, що поїхав із Росії через переслідування з боку білоруського КДБ. Про це гуморист розповів під час свого виступу у Києві.

"Додам тільки, що поїхав я, як виявилося, недаремно, кегебешники, мабуть, втомилися ходити в пошуках мене Арбатом і вирішили мені зателефонувати. Дзвонили, писали есемески, щоправда, зайти до мене в Інстаграм, щоб побачити 10 афіш із Києва та зрозуміти, що я не в Москві, не здогадалися. Мені знадобився певний час, щоб написати про ці події жарти, так би розповів про все трохи раніше. Вірю, що все буде добре, як завжди вірив до цього!" - підписав ролик Комісаренко в Інстаграм.

На відео Слава розповідає, що йому написав чоловік, пов'язаний із білоруськими протестами, і попередив коміка про те, що його можуть "викрасти в Москві та вивезти машиною до Білорусі". Сам Комісаренко був здивований, бо на той момент у нього був російський паспорт, проте джерело заявило, що правоохоронці про це не знали, тому що в інтерв'ю Юрію Дудю гуморист сказав, що російський паспорт він поки що не отримав.

Також Слава пошуткував, що президент Білорусі Олександр Лукашенко, над яким він жартував, не любить його як "ютубер" "ютубера", оскільки відео Комісаренка набирають більше переглядів.

Славі Комісаренку 36 років. Він народився у Мінську. Разом із Дімою Невзоровим створив комічний дует "Совість", вони брали участь в "Убивчій лізі" та "Comedy Баттл". Згодом Комісаренко став виступати окремо, став постійним резидентом шоу на каналі ТНТ Stand Up.

Новини по темі: Знаменитості