28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Могилевська, Каменських, Монро, Притула та інші зірки привітали Ектора Хіменес-Браво з ювілеєм

Могилевська, Каменських, Монро, Притула та інші зірки привітали Ектора Хіменес-Браво з ювілеєм
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Шеф-кухар та суддя проекту "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво 14 січня відзначає своє перше 50-річчя. Святковий ролик, змонтований із привітань зірок, колег та друзів, знаменитий шеф-кухар виклав у п'ятницю в Інстаграмі. А з уривків їхніх монологів склав сам собі вітання.

"Екторе, з днем народження. Знай, що ти велика людина, твоя енергія заряджає команди та мотивує на перемоги. Дружити з тобою - це окремий талант у житті, таку дружбу варто заслужити! Дякуємо за сміх, за мудрість, за тепло та емпатію. Дякуємо за приклад, підтримку та увагу. Будь щасливий. Знай, що ми завжди поряд", – підписав відео іменинник.

На відео мелькають Сергій Притула, Наталя Могилевська, колега Ектора з шоу "МастерШеф" Володимир Ярославський, травесті-діва Монро, Настя Каменських, бізнесмен Андрій Здесенко, екс-"Холостяк" Іраклій Макацарія та інші зірки.

Настрій у ювіляра чудовий, з приводу віку не журиться.

- Багато чоловіків хвилюються через 50-річчя. Я - ні, бо щотижня ходжу до спортзалу. Я почуваюся не на 50, а на 25 років, – заявив шеф-кухар незадовго до святкової дати.

Раніше Ектор Хіменес-Браво розповів, як мало не нарвався на бійку, призначивши побачення у Тіндері. Нещодавно суддя "МастерШеф" розказав про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино і романтика у нього в крові. Також Ектор зізнався, що українські дівчата пропонували йому гроші за секс та секс утрьох.