24 липня
Завантажити ще

Представник Каньє Веста заявив, що зустрічі з Путіним не буде: Це вигадка росіян.

Представник Каньє Веста заявив, що зустрічі з Путіним не буде: Це вигадка росіян.
Фото: REUTERS/Рендалл Хілл/Фотофайл.

Представник американського репера Каньє Веста П'єр Ружьє спростував інформацію про те, що артист має намір приїхати до Росії та зустрітися з президентом Володимиром Путіним. У коментарі виданню The Rolling Stone Ружьє заявив, що цю новину "сфабрикували росіяни".

- Новина повністю сфабрикована. Це вигадка чи спроба видати бажане за дійсне російськими людьми, – повідомив він.

Новину прокоментували і у Кремлі. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналіста про готовність зустрічі, заявив, що вони не є "візаві" репера.

- Я не думаю, що адміністрація президента є візаві виконавця. Ні в плані богослужіння, ні щодо організації його поїздки, - цитує слова Пєскова "РИА Новости".

Також представник Путіна відповів, що вони знайомі з творчістю Веста, проте "не настільки глибоко, щоб оцінювати".

Партнер Каньє Веста Амір Садан в інтерв'ю Billboard заявив, що репер уперше планує приїхати до Росії. Виконавець нібито обговорює можливість проведення в Москві концерту Sunday Service і вже забронював концертні майданчики " Крокус СітіХолл" та "Лужники". На своє шоу артист також хоче запросити Путіна.

44-річний Каньє Вест – репер, продюсер та дизайнер. З 2014 року одружений з Кім Кардаш'ян. У пари четверо дітей. У 2021 році вони заявили про розлучення. Нещодавно репер змінив ім'я на Йє.