Завантажити ще

Моргенштерн вирішив запустити власне медіа: Набридло читати нудні та жовтушні ЗМІ

Моргенштерн вирішив запустити власне медіа: Набридло читати нудні та жовтушні ЗМІ
Фото: instagram.com/morgen_shtern

Російський репер Морґенштерн запускає власне ЗМІ. За словами виконавця, він планує зробити "вільне, чесне, прогресивне, іноваційне і з класними мемасами" медіа. Про це Моргенштерн заявив в Інстаграмі.

- Отже, я за**ався читати одноманітні, нудні, жовтушні, пі**ляві ЗМІ і вирішив зробити своє. Але оскільки Моргенштерн - це мало не іноземний агент і "ворог нації", ми вирішили жодним чином з ним не асоціюватися. З гордістю представляємо вам ЗМІ "Не Моргенштерн", - сказав він.

Моргенштерн зазначив, що наразі все запускається у тестовому режимі і вони набирають команду "молодих, талановитих, гарячих хлопців, які готові будувати з нами чудове ЗМІ майбутнього". Як майданчик репер надав свій телеграм-канал з 400 тисячами підписників, який вже перейменував на "Не Моргенштерн" і розмістив повідомлення з посиланням на мультфільм "Лунтік".

"Новина дня! Сьогодні вилупилося на світ найпрогресивніше, не**зляве, кучеряве і вільне ЗМІ рунета. Оскільки Моргенштерн визнаний хіба що не іноагентом і ворогом нації, наш канал жодним чином не буде пов'язаний із цією темною та брудною особистістю. Ми – Не Моргенштерн. Я Ми – Не Моргенштерн. Ласкаво просимо до прекрасного ЗМІ майбутнього, яке ми побудуємо разом. НЕ МОРГЕНШТЕРН дає робочі місця країні!" – зазначено у заяві.

Моргенштерну 23 роки. Він став відомим у 2018 році як автор пародій на найпопулярніших музичних виконавців, які публікував на YouTube. Наразі випускає авторську музику. Популярні треки: Cadillac спільно з Елджеєм, Cristal & Моєт, El Problema. У серпні одружився зі своєю дівчиною Діларе. У листопаді Голова СК РФ Олександр Бастрикін під час виступу звинуватив репера у торгівлі наркотиками. Після заяви чиновника стало відомо, що Моргенштерн разом із дружиною поїхав до Дубаї.

Новини по темі: Моргенштерн