Завантажити ще

Вчені Королівського саду Кью назвали дерево на честь Леонардо Ді Капріо

Вчені Королівського саду Кью назвали дерево на честь Леонардо Ді Капріо
Фото: Фото Емі Сассман/Getty Images

Вчені Королівського ботанічного саду Кью назвали дерево на честь голлівудського актора Леонардо Ді Капріо. Маленьке тропічне вічнозелене дерево з жовтими квітами отримало назву Uvariopsis dicaprio. Про це повідомляє офіційний сайт Королівського саду.

Нове дерево належить до сімейства Анонова і росте тільки в лісах Камеруну. Наразі рослина перебуває під загрозою зникнення. За словами вчених, вони хотіли віддати належне акторові за його внесок у збереження дикої природи Африки. Зокрема, завдяки зусиллям Ді Капріо тропічний ліс Ебо було врятовано від вирубки.

- Ми вважаємо, що Леонардо зіграв вирішальну роль у припиненні вирубки лісу Ебо, - сказав доктор Мартін Чік із саду Кью.

Минулого року уряд Камеруну планував дозволити вирубку деяких ділянок лісу Ебо – однієї з найбільших та унікальних тропічних лісів на планеті, де мешкають тварини, які перебувають під загрозою зникнення. Проти планів африканського уряду виступило багато вчених. Про це дізнався і Ді Капріо, який розпочав велику кампанію зі збереження лісу, після чого влада Камеруну скасувала рішення.

Фото: Lorna Mackinnon/RBG Kew

Фото: Lorna Mackinnon/RBG Kew

Новини по темі: Леонардо Ді Капріо