Завантажити ще

Зірка "Гри в кальмара" Чон Хо Йон знялася для обкладинки американського Vogue

Зірка
Фото: instagram.com/voguemagazine

Південнокорейська актриса та модель Чон Хо Йон знялася для лютневого випуску американського Vogue. В інтерв'ю вона розповіла про початок модельної кар'єри, акторську майстерність і чому соромилася дивитися "Гру в кальмара" з сім'єю.

Про початок модельної кар'єри

- Я не цікавилася модельним бізнесом чи модою, але я була високою, і люди на вулиці казали мені стати моделлю, тож я подумала: чому б не спробувати? Я завжди була амбітною. Мені сподобався цей виклик, і я постійно хотіла перейти на наступний рівень. Після участі в "Топ-моделі по-корейськи" (на проекті Хо Йон посіла друге місце - Ред.) я шукала своє ім'я щодня і читала всі коментарі. Навіть якщо вісім людей любили мене і лише двоє ненавиділи, я плакала. Навіть зараз я борюся із заниженою самооцінкою, - зізналася акторка.

Про переїзд до Нью-Йорка

Після участі в проекті та успіху на Сеульському Тижні моди, на Хо Йон звернули увагу дизайнери, вона підписала контракт з модельним агентством The Society та перефарбувала волосся у яскраво-червоний колір – це стало її "фішкою".

- У дитинстві я вважала, що в мене так багато недоліків, і завжди думала, що я мушу їх виправити. Але Нью-Йорк був першим місцем, де мені сказали, що зі мною все гаразд. Я пам'ятаю, як була зворушена, - згадує Хо Йон.

Проте зірка зізнається, що, незважаючи на успіх, незабаром у неї почалися труднощі.

– Я вперше можу відпочити з моменту виходу шоу. Але знаєте, я ніколи не була відпочиваючою. Коли я почала працювати моделлю за кордоном, у мене все добре з самого початку, чи не так? Але згодом у мене було дедалі менше роботи. Бренди, з якими я працювала, мене більше не звали. Через це я мала так багато турбот. Хто я? Я так турбувалася про це. Озираючись назад, якби не ті тихі та самотні часи, я не впевнена, що будь-коли почала б акторську кар'єру , - зізнається вона.

Про роль у "Грі у кальмара"

Для прослуховування на роль Кан Се Бек у "Грі в кальмара" Хо Йон сама записала відеокартку: зняла ролик, в якому без макіяжу і на тлі білих стін прочитала три уривки зі сценарію. Через тиждень дівчина відлетіла до Сеула і отримала роль.

- Після виходу серіалу я схудла, не знаю чому, але я не могла їсти. Я була так спантеличена, і це було так хаотично. Я не повірила. Я не вірила у це. Дуже соромилася з сім'єю дивитись "Гру в кальмара". Моя мама пожартувала, що моя гра була дуже реалістичною, наприклад, коли я погано з нею поводжуся. Моя молодша сестра ніколи особливо не цікавилася моєю кар'єрою. Вона просто вважає мене своєю старшою сестрою, тому, коли вона сказала мені, що моя гра була "не така вже й погана", я була дуже здивована, - сказала Хо Йон.

Проте актриса також поділилася, що після завершення зйомок вона пішла на кілька прослуховувань і не змогла отримати більшість ролей. Однак потім серіал вийшов, і все змінилося.

- Ідучи подалі від чужих поглядів, я знову знайшла те, що хотіла, і отримала час вивчити це. У житті важливо не те, коли ваша кар'єра йде нагору, а коли ваша кар'єра йде на спад, і те, як ви проводите цей час. Я зрозуміла, що "Гра в кальмара" змінила моє мислення. Це не обов'язково має бути американський чи європейський фільм, важливіше саме оповідання та послання, - зазначила вона.

Для обкладинки акторку знімав фотограф Харлі Веїр, який раніше знімав для POP, Self Service та Wallpaper. У фотосесії Хо Йон постала в образах Louis Vuitton, Miu Miu, Vera Wang та Stella McCartney.

Фото: instagram.com/voguemagazine

Фото: instagram.com/voguemagazine

Фото: instagram.com/voguemagazine

Фото: instagram.com/voguemagazine

Новини по темі: Гра в кальмара