Завантажити ще

Максим Чмерковський розповів, чому відмовлявся брати участь у "Танцях з зірками": Не могли домовитися

Максим Чмерковський розповів, чому відмовлявся брати участь у
Фото: instagram.com/maksimc

Хореограф і суддя "Танців з зірками" Максим Чмерковський розповів, що не брав участі в українській версії "Танців з зірками", бо не міг домовитися з організаторами і хотів "більшого". Про це танцюрист поділився у шоу Маші Єфросініної "Іспит".

- Коли у вас тут відбувався процес "Танців з зірками" – це було цікаво. Дзвонили колись давно, потім ще раз пару років тому, і минулого року. Але ми не могли домовитись... і за фінансовими умовами. По-перше, я не міг зрозуміти... Я свій час тут оцінюю трохи по-іншому, я тут не живу. Мені потрібно більше, ніж просто, ось ми тобі даємо можливість тут просто посидіти, - сказав Чмерковський.

На запитання, чому він таки змінив своє рішення щодо участі, Максим відповів, що прийшов до цього сам.

– У мене сьогодні більш налагоджені стосунки там (у США – Ред.), у мене свій бізнес. Ми сіли з дружиною Петою і вирішили, давай спробуємо, подивимося, як це буде в принципі. Я дуже задоволений, що я нарешті тут опинився, і я вважаю, що це дійсно те, що я маю робити. Я б хотів, щоб цей проект тривав як у цій країні, так і в 72 інших, - додав хореограф.

Також Чмерковський зізнався, що не хотів би лише "сидіти у кріслі судді", а хоче продовжувати "рухатися між сезонами".

41-річний Максим Чмерковський – чемпіон світу з латиноамериканських танців та переможець американського шоу "Танці з зірками", в якому брав участь у 17 сезонах. В Україні став відомим у 2011 році завдяки участі у першому сезоні шоу "Холостяк" на СТБ. З 2011 року до 2012 -го вів шоу "Куб" на СТБ. З 2012 року зустрічається з хореографом та переможницею американської версії шоу "Танці з зірками" Петою Маргатройд. У січні 2017 року у пари народився син Шай Александр.