Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво налякав маму "горілкою" зранку у Стамбулі.

Ектор Хіменес-Браво налякав маму
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво на новорічні канікули вирушив із мамою до Туреччини - і закохався у її столицю. Як кухар насолоджується місцевою кавою і заодно розігрує маму, Ектор 4 січня показав в інстаграмі.

- Тепер я точно українець, бо покохав Стамбул, - заявив він.

На відео Ектор зобразив акторський етюд.

- Горілка зранку, - багатозначно промовив зірковий кухар (справжній українець у новорічні свята), - і випив чарку, задоволено видихнувши.

- Горілка? - Мама шеф-кухаря змінилася в обличчі.

Проте виявилося, що з характерної чарки Ектор випив лише воду, з якою подають каву по-турецьки.

Крім того, Ектор Хіменес-Браво поділився враженнями від Стамбула у кількох "номінаціях".

Їжа. Кожен народ пишається тим, що у них нереально смачна їжа, але Туреччина розуміється на приготуванні м'яса на вугіллі, морепродуктах (особливо мідіях) і міцному, підбадьорливому чорному чаї. Стамбул варто відвідати бодай заради Іскандер-кебабу.

Життя. Ви можете оселитися в місцевому «американському» мегаполісі, а можна жити в абсолютно автентичних районах - старі вулички, ярмарки з антикваріатом, давня атмосфера і затишок. А скільки довкола котів! У таких місцях відчуваєш дух старої Туреччини, її старовини та величі.

Люди. Відкриті, добродушні - мікс азіатських та європейських традицій роблять особливою їхню культуру. Народ Туреччини має гарячу вдачу, навіть більш ризиковану. Але важливішим є те, що вони чесні і за очі ніколи не говорять зайвого.

Цивілізація. Найкращий шопінг у світі, але й народу дуже багато. Порівняно з містами Європи – дуже багато людей. Здавалося б - менше двох годин летіти, але через цей час ти вже знаходишся в іншій реальності. І клімат комфортний, зараз там +12 градусів, цвітуть троянди.

- Краєвиди Туреччини складно забути, запах морів, навіть у холодну пору року, наганяє приємні спогади, хочеться відтягувати час від'їзду ще й ще. Туреччина – прекрасна. Спасибі, Стамбуле, за цей Новий Рік, - підсумував Ектор.

Раніше Ектор Хіменес-Браво розповів, як мало не нарвався на бійку, призначивши побачення у тіндері. Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино, і романтика у нього в крові. Також Ектор зізнався, що українські дівчата пропонували йому гроші за секс та секс утрьох.