Завантажити ще

У 2021 році Держкіно дозволило три російські фільми - документальний і два мультики

У 2021 році Держкіно дозволило три російські фільми - документальний і два мультики
Фото: kino-teatr.ru

У 2021 році в Україні показали три фільми російського виробництва - один документальний та два анімаційні. Про це повідомили у Держагентстві з питань кіно, сповістив "Інтерфакс-Україна".

Експертна комісія при Держкіно дозволила наукову стрічку "Таємниця Карлоса Кастанеди" (2018), а також анімаційні фільми "Магічні пригоди Вогника" (2020) і "Ганзель, Гретель та Агентство Магії" (2021). 2021 року Держкіно не заборонило жодного російського фільму.

"Таємниця Карлоса Кастанеди" ("Тайна Карлоса Кастанеды") показували в Україні у кіно у травні. Це документальний фільм Володимира Майкова англійською мовою за участю учнів Кастанеди.

"Магічні пригоди Вогника" ("Магические приключения Огонька") були у прокаті у лютому. Це мультфільм за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена.

«Ганзель, Гретель та Агентство Магії» – мультфільм, знятий американською студією Wizart Animation й російською кінокомпанією CTB за мотивами казки Братів Грімм «Гензель та Гретель».

2020 року Держкіно допустило до показу в Україні один російський фільм - комедію "Зворотний зв'язок" з Іриною Горбачовою та акторами з "Квартету І".

Новини по темі: Україна і Росія Держкіно