Завантажити ще

Шоу "Новорічна Маска": у образі Ялинки переховувалась Слава Камінська, а Дзеркальною людиною виявився Діма Коляденко

Шоу
Фото: kanalukraina.tv/ru

На телеканалі Україна 31 грудня стартувало шоу " Новорічна Маска на каналі "Україна ". Двоє загадкових персонажів уже зняли з себе масками - в образі новорічної Ялинки опинилася українська співачка Слава Камінська, а під маскою Дзеркальної людини ховався найпопулярніший шоумен Діма Коляденко. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Ялинка заінтригувала журі підказками – зіркові детективи вважали, що під маскою була Оля Цибульська

Першою на сцені святкового проекту виступила яскрава новорічна Ялинка, яка поставила детективам незвичне завдання: щоб почути підказки про її особистість, їм потрібно було водити хоровод навколо неї. Залишившись задоволеною танцем детективів, героїня зізналася, що її син дуже схожий на DZIDZIO, з Олею Поляковою вони одного поля ягоди, з Настею Каменських могли б бути сестрами, а ось для Олега Винника вона вовчицею не була, скоріше він – її вовком. І лише Андрій Данилко замість традиційної підказки почув лише багатозначне «Гм-м-м». Слова учасниці наштовхнули детективів на версії, що у цьому образі могли сховатися співачка Оля Цибульська чи гімнастка Ганна Різатдінова.

Після того, як Ялинка виконала хіт Вєрки Сердючки "Ялинки", зірковий детектив Андрій Данилко припустив, що під маскою ховається співачка СолоХа. Але більшість гостей шоу були певні, що це Оля Цибульська. Коли учасниця зняла з себе маску – на сцені з'явилася Слава Камінська.

– А я прийшла на Новий рік! Голос маскувати було нескладно, а ось танцювати на сцені у костюмі дуже жарко – десь кілограм ваги я сьогодні втратила. Бачите, помада на обличчі – все, як потрібне на Новий рік. Я обожнюю це свято - воно у мене асоціюється з мандаринами, "Олів'є", "Шубой", ялинкою. І мордою в салаті, – сказала Камінська.

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Діму Коляденко в образі Дзеркальної людини зіркові детективи впізнали за голосом

Другим учасником стала Дзеркальна людина, яка вразила глядачів інтригуючими підказками та запалила з новорічним хітом. Але як би артист не ховався, зіркові детективи та гості проекту одразу ж назвали відоме ім'я. З'явившись на відомій сцені, персонаж не встиг навіть підказати, як зіркові гості ефіру почали озвучувати свої здогади.

- Це Діма Коляденко! Бо капелюх, бо є животик, а ще сходиться зростання!, - заявила Анастасія Приходько.

Учасник показав зірковим детективам як підказку 6 портретів дітей, які могли б бути у нього з кожним із експертів. Побачивши фото, Оля Полякова одразу почала кричати: «Коляденко!» А ось наступна серія фотографій була із зображенням відомих людей у викривленому дзеркалі, проте на них детективи не змогли розпізнати шоумена.

Після того, як Дзеркальна людина виконала пісню «Зима-холода», зіркові детективи остаточно переконалися, що цей голос належить Дімі Коляденко.

- Я так хотів взяти участь у шоу «МАСКА» і нарешті під Новий рік ця мрія здійснилася! Але я зізнаюся, що було непросто!, - сказав Коляденко, знявши маску.

Шоумен також привітав українців із наступаючим Новим 2022 роком, побажав здоров'я та щастя, а також зазначило, що в Україні завжди буде все гаразд.

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru