Завантажити ще

Новорічні випуски YouTube-шоу: "Різдвяні зустрічі" від Поплавського та "Обмін бажаннями" від Івлєєвої та Лоліти

Новорічні випуски YouTube-шоу:

Якщо рік у рік у новорічні дні ви втомилися перемикати канали у пошуках цікавого контенту, завжди є альтернатива - святкові випуски шоу на YouTube на будь-який смак. Про найцікавіші проекти читайте у нашій добірці.

"Обмін бажаннями" від Насті Івлєєвої та Лоліти

Блогер та телеведуча Настя Івлєєва презентувала новорічний 45-хвилинний фільм "Обмін бажаннями", головну роль у якому зіграла Лоліта Мілявська. Це історія двох подруг, які в новорічну ніч пишуть бажання на папірцях і помилково випивають келихи із заповітними бажаннями одна одної. Зранку ці бажання починають збуватися з точністю навпаки.

Ігри для твоєї вечірки | Команда Варнави vs Команда Марконі

У новорічному випуску "Ігри для твоєї вечірки" дві команди борються за перемогу у незвичних настільних іграх. Так, в одному з раундів учасники мали перенести цукерку за допомогою келиха на інший кінець столу, доставити до фінішу склянку за допомогою звичайної кульки, зіграти у волейбол. У святковому випуску шоу взяли участь Катерина Варнава, Олександра Бортич, Максим Стоянов, Кирило Каганович, Володимир та Ксенія Марконі, Алла Міхєєва та Олександр Гудков.

Дівич-вечір у лазні від "Олицька"

Телеведуча та блогер Ганна Олицька презентувала відео у фоматі дівич-вечора з героїнями випусків свого YouTube-каналу "Олицька", яке записала у лазні. У гості до неї прийшли екс-дружина Олега Кензова DJ Madonna (Наталя Ярмоленко), дружина Андрія Джеджули Юлія Леус та телеведуча Валерія Крук.

"Новорічний переполох в готелі" від MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO напередодні Нового року зняв святковий мюзикл у готелі з популярними українськими артистами. Його постояльцями та гостями стали Alina Pash, DANTES, DOROFEEVA, Constantine, Jerry Heil, Wellboy, Ганна Трінчер, Ваня Люленов, Даша Астаф'єва Женя Галич, Саша Чемеров, Христина Соловій та ЮЮ.

"Різдвяні зустрічі" Михайла Поплавського

Співак та шоумен Михайло Поплавський представив свій варіант "Різдвяних зустрічей", на які скликав колег та друзів з українського шоу-бізнесу. У новорічному проекті взяли участь Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Павло Зібров, Ірина Федишин, DZIDZIO, KAMALIYA, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, WELLBOY й інші артисти.

Новини по темі: Новий рік Телешоу