Завантажити ще

Переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин вперше став батьком – дочку назвали Елізабет

Переможець
Фото: instagram.com/sasanchyn_official

Український співак, переможець "Голосу діти" та "Голос країни" Роман Сасанчин уперше став батьком. Сьогодні, 30 грудня, дружина Романа Іванна народила доньку. Для пари дівчинка стала первістком. Про поповнення в сім'ї новоспечений батько повідомив особисто на сторінці Інстаграму.

Сасанчин запостив знімок, на якому зображений у палаті з новонародженою дочкою на руках. "Я щасливий! Дякую Богові за це!" – підписав Роман фотографію.

За словами співака, вагітність проходила дуже тяжко.

- Пологи були нелегкі. Вже сьогодні о другій годині ночі Іванка телефонує і каже: "У мене перейми почалися". З того часу я сидів із нею. Вона не змогла природним шляхом народити, її кесарили. Буквально півгодини тому мені принесли маленьке диво! Я не можу передати ці емоції, – сказав Сасанчин.

Пологи у пари були партнерськими.

- Ще до пологів я одразу попередив дружину, що буду з нею на пологах, бо це таке таїнство, яке, можливо, буде лише один раз у нашому житті, і я дуже хочу підтримувати її, - прокоментував Роман.

Також молодий батько розсекретив ім'я новонародженої дочки: "Назвали Єлизавета. Елізабет буде у паспорті".

Фото: instagram.com/sasanchyn_official

Фото: instagram.com/sasanchyn_official

Роман Сасанчин народився 1 квітня 2002 року у селі Садки Заліщицького району Тернопільської області. Він співає із п'яти років. Весною 2020 року Сасанчин став переможцем шоу "Голос країни" – він був учасником команди Тіни Кароль.

У жовтні 2020 року хлопець зізнався, що знаходиться у стосунках, а 30 травня 2021 року зробив своїй обраниці Іванні пропозицію. 27 серпня стало відомо, що незабаром у них народиться донька. 4 грудня пара зареєструвала шлюб.