Завантажити ще

Аліна Гросу зізналася, що якось посварилася з Полянським через поцілунок на зйомках: Не говорили 5 годин

Аліна Гросу зізналася, що якось посварилася з Полянським через поцілунок на зйомках: Не говорили 5 годин

Співачка Аліна Гросу розповіла, що у її стосунках із російським актором Романом Полянським є табу. Одне з них – поцілунки з іншими партнерами на знімальному майданчику. В інтерв'ю "Зірковому шляху" артистка зізналася, що одного разу через це вони з Романом посварилися.

- Я десь із ним п'ять годин не говорила. Ми були у різних країнах, і він уперше в наших відносинах цілувався на майданчику. І я вже хотіла, якщо чесно, сказати: "До побачення". В мене завжди аргумент у голові: нехай   тоді   взагалі йде працювати у порнофільм, це теж буде робота. Ні, це ненормально, – сказала співачка.

Актор зі словами коханої погодився та зазначив, що намагається мінімізувати поцілунки під час знімального процесу. Також пара розповіла, що в них  іноді виникають розбіжності. Гросу зазначила, що у їхніх стосунках вона спокійніша, ніж Полянський.

- Тобто він вогонь, а я така тихо. Ми, коли сваримося, то свариться Рома, а я зовсім спокійно йому, повільно, з промовистими павзами просто говорю. Тобто це якась його емоційність, – сказала Аліна.

Роман же зазначив, що йому не подобається те, що співачка "іноді все робить в останній момент".

Про роман 26-річної Аліни Гросу та 38-річного Романа Полянського стало відомо у лютому. Інформацію підтвердила сама Аліна та повідомила, що щаслива з Романом і вдячна йому за підтримку після розлучення з бізнесменом Олександром Комковим. До стосунків із Гросу Полянський був одружений із актрисою Дар'єю Жулай. Пара має дочку Марфу.

Новини по темі: Аліна Гросу