Завантажити ще

Емма Вотсон розповіла, як закохалася у Малфоя з Гаррі Поттера: Щодня шукала його

Емма Вотсон розповіла, як закохалася у Малфоя з Гаррі Поттера: Щодня шукала його
Фото: Фото Джо Махера/Getty Images

Зірка "Гаррі Поттера" Емма Вотсон зізналася, що була закохана у свого колегу за фільмом Тома Фелтона, який грав Малфоя. За словами актриси, це сталося під час спільних занять, коли Еммі було 11 років, а Фелтону – 14. Про це пише Daily Mail.

- Я увійшла до кімнати, де у нас були заняття. Нам дали завдання: намалювати, як на нашу думку, виглядає Бог. Том намалював дівчину в кепці задом наперед на скейтборді. І я просто закохалася у нього. Я приходила щодня і шукала його номер у аркуші дзвінків. І якщо його ім'я було в ньому, то це був дуже хвилюючий день. Він був на три роки старший за мене і ставився до мене як до молодшої сестри, - згадала Вотсон.

Сам Фелтон про кохання Емми знав, проте вони ніколи не зустрічалися і весь час залишалися друзями.

- Мені здається, я був у кріслі гримера, і хтось сказав щось на зразок: "Так, вона була закохана в тебе". Я став її захищати. Так, у мене завжди були почуття до неї, і це триває досі. — Завжди було щось подібне, я не знаю, спорідненості, — сказав Том.

Після закінчення зйомок актори залишилися близькими друзями. Вотсон не вперше зізнається у почуттях до Тома. У 2011 році в інтерв'ю журналу Seventeen вона зізналася, що Фелтон був її першим коханням. Вона була шалено закохана в нього протягом двох років.

Наразі Емма зустрічається з американським бізнесменом Лео Робінтоном. Том 7 років був у стосунках з Джейд Гордон, яка зіграла дружину Малфоя у фільмі "Гаррі Поттер і Дарунки смерті: Частина 2".

Актори "Гаррі Поттера" за 20 років знову зібралися разом. Вони знялися у спецвипуску, прив"язаному до 20-ї річниці фільму "Гаррі"
Поттер і філософський камінь", який вийшов у листопаді 2001 року і з якого розпочалася кіносага про хлопчика-чарівника. Прем'єра кінострічки відбудеться 1 січня 2022 року на каналі HBO Max.

Новини по темі: Гаррі Поттер Емма Уотсон