21 червня
Завантажити ще

Вакарчук не співатиме перед російським олігархом: "Океан Ельзи" не має виступів у новорічну ніч

Вакарчук не співатиме перед російським олігархом:
Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Група " Океан Ельзи " прокоментувала інформацію про те. що нібито за великий гонорар планують виступити на закритій вечірці російський мільярдер Юрій Шефлер. На офіційній сторінці артистів у Фейсбуці зазначено, що в ніч з 31 грудня на 1 січня гурт не має запланованих виступів.

- Ми, "Океан Ельзи", не маємо виступів новорічної ночі. Цей Новий рік ми зустрічаємо у Києві, як усі давно планували: хтось із сім'єю вдома, хтось у гостях із друзями. Усіх зі святом!, - вказано у повідомленні.

Про те, що фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук у новорічну ніч 31 грудня нібито дасть концерт на закритій вечірці в Юрмалі, писала "Країна". За даними видання, приватний захід пройде на латвійському курорті - вдома російський мільярдер Юрій Шефлер.

Також журналісти стверджували, що з-поміж усіх запрошених зірок український артист нібито отримає найбільший гонорар у розмірі 220 тисяч євро.

Російський мільярдер Юрій Шефлер є власником групи SPI International, одного з найбільших виробників горілки. У Росії проти Шефлера велися ряд справ і він був оголошений у розшук. Тоді мільярдер залишив країну, але у 2018 році потрапив під амністію і провадження проти нього було закрито.