23 травня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво згадав, як уперше "став" батьком: Нічого не розумів і не міг відповісти

Ектор Хіменес-Браво згадав, як уперше
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Колумбійський шеф-кухар та суддя проекту "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво згадав про випадки, коли дівчата розповідали йому про свою "фейкову" вагітність. За його словами, вперше подібне трапилося в Колумбії, коли він був надто молодим.

- У мене була дівчина, Амая, ми недовго зустрічалися. І одного разу у неї сталася затримка на 2,5 тижні: вона прийшла до мене додому, у сльозах, почала дуже швидко щось говорити. Я нічого не розумів, намагався заспокоїти її та розібратися – тут вийшов мій батько, почав злитися, ставити запитання, а я сам не знав на них відповіді. Виявилося, що вона розповіла своїй мамі про затримку, та на неї накричала, вдарила, потім прийшов батько з роботи - вона просто втекла, плачучи захлинаючись, - написав Ектор в інстаграмі.

Проте пізніше виявилося, що дівчина не вагітна, Амая мала гормональний збій через дієту. Кулінар додав, що це був не єдиний подібний випадок, проте про інші він не хоче розповідати, бо це "занадто особисте і надто про це боляче згадувати".

- Якось, приблизно у 2013 році, в павільйон пробралася одна дівчина, дякую їй, що не влаштувала сцену, жодних драм. Вона просто зловила мене між зйомками, дуже чемно попросила відійти поговорити. І на повному серйозі сказала: Ектор, я вже місяць, як вагітна. Я 100% народжуватиму. Я хотіла б, щоб ти визнав батьківство. Але якщо ні, я все одно народжуватиму, і роститиму дитину самотою. А ми з нею абсолютно не знайомі, – додав він.

Хіменес-Браво зазначив, що не розуміє, про що думають люди, коли заявляють подібне, але з іншого боку, йому здається, що це "навіть весело, знаючи, що хтось у таємниці, обманом, намагається приписати тобі свою дитину". Свій пост він також супроводжував смішною картинкою, на якій він, Дмитро Гордон та "вагітна" Наталія Могилевська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Новини по темі: Ектор Хіменес-Браво