Завантажити ще

В Україну не пустили російську актрису Любов Гуму - відправили назад та заборонили в'їзд на 3 роки

В Україну не пустили російську актрису Любов Гуму - відправили назад та заборонили в'їзд на 3 роки
Фото: uhd.name/5010-ljuba-bahankova.html

В аеропорту "Бориспіль" прикордонники не пустили на територію нашої країни російську актрису Любов Резіну. Їй заборонили в'їзд в Україну через відвідини тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

- Громадянка РФ прибула до Борисполя авіарейсом із Варшави. Під час оформлення та необхідних заходів контролю прикордонники встановили, що 32-річна росіянка порушувала порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму. За порушення норм українського законодавства громадянку РФ в Україну прикордонники не пропустили, крім того вона отримала заборону на в'їзд в Україну на найближчі три роки, - зазначено в повідомленні.

За даними відомства, російська актриса прямувала до України, щоб взяти участь у зйомках. Після того, як її не пустили до України, зірка повернулася у зворотному напрямку найближчим рейсом. У ДПСУ не називають прізвища актриси, але " Ліга " пише, що йдеться про Любові Резіної, дівоче прізвище - Баханкова.

34-річна актриса Любов Резіна (Баханкова) родом із Мінська. Зараз вона проживає та працює в Росії. На її рахунку понад десяток ролей у серіалах та мелодрамах, серед яких - "Андрійка", "Братські узи", Все тільки починається", "Моя чужа дитина", "Психологія кохання" та ін. Актриса одружена, виховує 8-річну доньку.