Завантажити ще

Володимир Кличко політав вертольотом з Томом Крузом: Наздоженіть нас, якщо зможете

Володимир Кличко політав вертольотом з Томом Крузом: Наздоженіть нас, якщо зможете
Фото: instagram.com/klitschko

Український боксер Володимир Кличко похвалився в інстаграмі селфі із голлівудським актором Томом Крузом. Знімок було зроблено у кабіні вертольота, де Круз був на місці пілота.

- Не всі місії нездійсненні, якщо ви працюєте з правильними людьми у команді. Навчаюся у найкращих, - підписав фото Кличко.

Свій пост боксер супроводжував хештегами "Піймай мене, якщо зможеш", "робота в команді" та "команда Кличка". У пості Володимир також відзначив шоу Celebrity Hunted, у якому зараз бере участь. Тому можна припустити, що фото з Крузом було зроблено на зйомках реаліті. На знімку Том знаходиться за штурвалом вертольота. Самого актора можна назвати затятим авіатором. Інтерес до польотів у нього з'явився ще у 1986 році, під час зйомок фільму "Найкращий стрілець", де він зіграв лейтенанта та пілота важкого винищувача Піта Мітчелла. За даними ЗМІ, у 1994 році Круз отримав ліцензію пілота. Також відомо, що для фільму "Місія нездійсненна" Том спеціально вчився пілотувати старовинний Boeing B75N1 Stearman 1941 року.

Прем'єра німецького шоу Celebrity Hunted за участю Володимира Кличка на Amazon Prime відбулася на початку грудня. У проекті беруть участь 10 знаменитостей, яким необхідно на протязі 10 днів ховатися від переслідувань і дістатися зазначеної географічної точки в Німеччині.

Це не перше фото Кличка із Томом Крузом. У 2019 році Володимир та його брат мер Києва Віталій Кличко провели для актора екскурсію Києвом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Wladimir Klitschko (@klitschko)