Завантажити ще

Григорій Лепс про проблеми зі здоров'ям: Я стільки разів "помирав", що на цвинтарі землі не вистачить мене поховати

Григорій Лепс про проблеми зі здоров'ям: Я стільки разів
Фото: instagram.com\gvleps

Російський співак Григорій Лепс вирішив особисто розвіяти чутки про своє погане самопочуття, госпіталізацію, запої та інші біди. Про те, що з ним усе гаразд, артист розповів 17 грудня в інстаграмі особисто, записавши відео.

Лепс нарешті визнав, що потрапляв до лікарні, але лише на день, щоб його прокапали після гіпертонічного кризу та поставили на ноги. Проблеми зі здоров'ям Лепс пояснив перевтомою та тим, що йому вже не 20 років.

- Я вже стільки разів умирав, що на цвинтарі не вистачить стільки землі, щоб мене поховати. Не дочекаєтесь! - Заявив він, заодно запросивши всіх на свій різдвяний концерт.

Артист тримається бадьоро, хоч і виглядає виснаженим.

- У мене був гіпертонічний криз. Не дуже сильний, але я таки вирішив лягти в лікарню. Мене прокапали, все гаразд. Із серцем усе гаразд, із судинами теж. Таке буває, коли людина зривається. Я маю на увазі фізично – надто багато роботи, надто багато всього того, що я робив, щоб бути на плаву, – резюмував співак.

Раніше Лариса Доліна повідомила про раптову хворобу артиста. Вони мали виступити дуетом на новорічному концерті, але в останній момент все скасувалося. Пішли чутки про проблеми зі здоров'ям співака. Низка російських телеграм-каналів повідомили, що Григорія Лепса госпіталізували до московської лікарні. Причиною нібито став запій на тлі процесу розлучення. Раніше стало відомо, що співак розлучається з дружиною Ганною Шапликовою (у минулому танцівниця у шоу-балеті Лайми Вайкуле, родом з Нікополя) після 20 років шлюбу.

Нібито вперше співак був сильно п'яний, буянив і відмовився від госпіталізації в клініку, куди його вже привезли. А через день музиканта знову госпіталізували "дуже п'яним". Лепс назвав усі чутки про госпіталізацію "брехнею". Але при цьому менеджер музиканта визнав, що інформація про гіпертонічний криз – правда, до Лепса додому приїжджали медики та зробили необхідні уколи.

Тепер мимоволі хочеться перевірити - чи не були всі ці чутки про хвороби та розлучення розкруткою передноворічного концерту.