13 червня
Завантажити ще

Бен Аффлек відповів незадоволеним його словами про колишню дружину

Бен Аффлек відповів незадоволеним його словами про колишню дружину
Фото: Кадр із шоу Jimmy Kimmel Live.

Голлівудський актор Бен Аффлек відповів хейтерам, яких обурили його слова про шлюб із американською актрисою Дженніфер Гарнер, які пролунали в інтерв'ю Говарду Стерну. Тоді Аффлек заявив, що спився б, якби не розлучення із 49-річною актрисою. На шоу Jimmy Kimmel Live Бен уточнив, що його неправильно зрозуміли.

- В інтерв'ю ми багато говорили про мою сім'ю, розлучення та алкоголізм... і про те, як потрібно нести відповідальність і любити. Я був дуже задоволений. Я пішов, думаючи, що мені потрібно давати більш чесні інтерв'ю. Потім я побачив усе це у Твіттері, – сказав 49-річний Аффлек.

За словами актора, в інтерв'ю він добре відгукувався про період, коли був одружений.

- Я говорив про те, наскільки ми поважаємо один одного і як ми дбаємо один про одного, дбаємо про наших дітей і ставимо їх на перше місце, - сказав актор. - Кажуть, що я звинуватив колишню дружину у своєму алкоголізмі, що я опинився у пастці цього шлюбу. Це просто зробило мене найгіршим, найбайдужішим, дурним, жахливим хлопцем. Це не правда. Це повна протилежність тому, хто є, у що я вірю. Я б ніколи не хотів, щоб мої діти почули погані слова про свою маму. Це зачіпає мої почуття.

"Я люблю і поважаю Дженніфер"

Аффлек сказав, що спокійно реагує, коли читає меми та жарти на свою адресу. Проте актор вважає своїм обов'язком "провести межу і бути зрозумілим", коли хейт в Інтернеті стосується його сім'ї.

У Бена Аффлека та Дженніфер Гарнер троє дітей: 16-річна Вайолет, 12-річна Серафіна та дев'ятирічний Семюел. У середині грудня актор розговорилася про стосунки з екс-дружиною в рамках телешоу The Howard Stern Show.

- Якщо чесно, ми не поспішали [з розлученням]. Ми вирішили, ми розлучилися. Ми мали шлюб, який не вдався. Так буває. Це та людина, кого я люблю і поважаю, але на якій я більше не повинен бути одруженим, - заявив актор.

Аффлек уточнив, що намагалися зберегти сім'ю.

- Ми намагалися, бо мали діти. І тоді ми обоє подумали: "Ми не хочемо, щоби цю модель шлюбу спостерігали наші діти, - поділився актор.

Аффлек зазначив, що, якби вони не розлучилися, то "врешті-решт схопили б один одного за горлянку", а він "ймовірно, все ще пив би".

Гарнер та Аффлек одружилися у 2005 році. У 2018 році вони розлучилися. Актор стверджує, що розлучення було за згодою.