Завантажити ще

"Міс Україна 2021" Олександра Яремчук зізналася, що не боїться конкуренції на конкурсі "Міс Світу"

Фото: Пресслужба "Міс Україна"

"Міс Україна 2021" Олександра Яремчук зараз перебуває у Пуерто-Ріко, де вже майже місяць готується до конкурсу "Міс Світу". Дівчина зізналася, що конкуренції не боїться, а навпаки, учасниці конкурсу імпонують їй своєю відкритістю та харизмою.

- Участь у конкурсі "Miss World 2021" – історична подія. Наразі мене переповнюють змішані почуття. Представляти нашу країну на такому масштабному конкурсі це дуже відповідально, але я відчуваю не страх, а неймовірне щастя та гордість. Це великий досвід та шлях до особистих змін. Хочу показати, що українки не лише дуже гарні, а й розумні, талановиті та щирі, – поділилася Саша.

Під час підготовки до конкурсу всіх учасниць розділили на 4 групи, кожна з яких повинна пройти певні відбіркові тури. Яремчук потрапила до "червоної" команди. Під час конкурсів учасниці вже встигли показати свої таланти, продефілювати у вечірніх сукнях на "Top Model 2021" та позмагатися у спортивних перегонах: бігу на витривалість, з перешкодами та плаванні. Під час конкурсу Head to Head Challenge кожна з учасниць розповіла про себе, свої захоплення та представила благодійний проект Beauty with a Purpose. Переможниці кожного зі змагань могли автоматично потрапити до півфіналу - до Топ-20 найкращих.

Підтримати Сашу приїхала українська делегація у складі Голови Національного комітету "Міс Україна" Вероніки Щипцової та Miss Ukraine International 2021 Ольги Шамрай.

Переглянути пряму трансляцію фіналу конкурсу "Міс Світу 2021" можна на офіційному сайті "Miss World" у ніч з 16 на 17 грудня о 01:30 ночі (за київським часом).

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Новини по темі: Міс Україна