Завантажити ще

Григорій Лепс розлучається: яке майно співак має ділити з дружиною

Григорій Лепс розлучається: яке майно співак має ділити з дружиною
Фото: instagram.com/gvleps

Один із найзаможніших російських співаків Григорій Лепс розлучається з дружиною після 20 років шлюбу. Сам артист на нещодавньому "Золотому грамофоні" відповідати на запитання журналістів із цього приводу не став - але пісню на розставання заспівав. Лепс уже Адвокати тим часом готуються до першого судового засідання у справі про розлучення (20 грудня), і якщо так, сторонам доведеться домовлятися і про майно. А ділити є що. Про це 12 грудня повідомляє КП.

Офіційна версія розриву відносин від адвокатів сторін – спільне рішення про розлучення через кризу у відносинах. Є й неофіційна. За непідтвердженою достовірною інформацією дружина дізналася про зраду чоловіка. Одразу прозвучала ще й версія про фіктивне розлучення заради врегулювання фінансових питань – однак цей варіант не може розглядатися серйозно. Лепс не веде справ, заради яких варто було б оформляти розлучення.

Дивує в несподіваному розриві, що пара була міцною і ніщо не віщувало такого результату. Ганна завжди була бездоганною дружиною та матір'ю. Перші роки шлюбу Шаплыкова займалася виключно вихованням дітей та веденням домашнього господарства. Коли доньки та син підросли, то почала вникати у бізнес-проекти чоловіка: наприклад, веде справи в Ювелірному будинку Григорія Лепса. При цьому дружина була поруч із Лепсом у найскладніші періоди його життя. А Лепс наголошував, що Ганна - ідеальна дружина і мати, і вона була одним з небагатьох людей у житті емоційного та нестримного співака, щодо кого він був сама коректність. За визнанням Шапликової, вони "збіглися, як пазл".

На чому заробляє Григорій Лепс

Лепс – співвласник бренду оптики, ресторану «Рюмка горілки», також має свій ювелірний будинок, під брендом музиканта виробляють алкогольну та фермерську продукцію. У артиста власний продюсерський центр. Основний дохід йому приносить музична та концертна діяльність. За даними рейтингу багатих та знаменитих Forbes за минулий рік музикант заробив $2,2 (161 млн. руб).

Варто враховувати, що до пандемії доходи серйозно знизилися. Григорій Лепс один із найпопулярніших музикантів у країні: до пандемії у нього проходили наймасовіші концерти по країні. Тільки цієї новорічної ночі він виступає відразу кількох майданчиках, на заказниках він нарозхват цілий рік – з гонораром від 7 млн. крб. за виступ.

Фінансові справи вирішать полюбовно?

У Лепса з «спільно нажитого» є квартира в Москві площею понад 300 кв м та особняк на Новій Ризі (поряд побудований його продюсерський центр). Говорять, що є нерухомість і в Італії, яку він придбав після продажу будинку у Таїланді.

Всі знають, що Лепс людина щедра, яка не шкодує грошей на благодійність і завжди забезпечувала дітям та дружині забезпечене життя. Відомо, що Григорій оплачує навчання 19-річної доньки Єви у МДІМВ, продюсує групу, де вона співає. Неповнолітні діти відвідують приватну школу неподалік будинку.

Тому, за даними КП, не йдеться про те, що сім'я з'їде з особняка. Питання розподілу майна на даний момент не обговорюється. Кажуть, що всі фінансові питання вирішені мирно – сім'я продовжує жити у звичному для них режимі. Забезпечує дітей повністю батько. Григорій Лепс не допустить, щоби знизився рівень життя його дітей.