16 червня
Завантажити ще

Дмитро Гордон вперше розповів про свою першу дружину: ким була, як звали і чому розлучилися

Дмитро Гордон вперше розповів про свою першу дружину: ким була, як звали і чому розлучилися
Фото: прес-служба телеканалу "Україна"

Український телеведучий та журналіст Дмитро Гордон, який був тричі офіційно одружений, вперше розповів про свою першу дружину. Подейкували, що то була Олена Сербіна, але це не так. З нею журналіст побрався вже після шлюбу з жінкою на ім'я Наталія. Вона була наполовину білоруською. Їхні стосунки тривали вісім років. Про це він розповів у програмі "Зоряний шлях".

- Олену називають моєю першою дружиною. Це неправда, це не так. Мою першу дружину звуть Наталя, – наголосив Дмитро Ілліч.

Також журналіст розповів, чому цим відносинам настав кінець: "Закінчується те, що їх цементує – кохання. Це нормальна ситуація для будь-якої людини".

Про свою другу дружину Олену Сербіну Дмитро сказав, що вона його приворожила. Він визнав, що ця жінка має такі здібності і може багато зробити. Втім, незважаючи на привороти, Гордон вдалося розійтися з обраницею.

- Я до речі, до своїх дружин колишніх ставлюся з великою повагою і завжди добре все згадую. І ми спілкуємось, і у нас діти спільні, – поділився Дмитро.

Дмитро Гордон та Олена Сербіна. Фото: скрін відео

Дмитро Гордон та Олена Сербіна. Фото: скрін відео

Зараз Гордон перебуває у третьому офіційному шлюбі з на 17 років молодшою журналісткою Олесею Бацманою. Її він вважає своїм найближчим другом.

- Це людина, якій я безмежно довіряю. Вона the best, блискуча журналістка, дуже розумна, тактовна та делікатна. Вона може дати пораду, яка може повністю зламати ситуацію. Ви не повірите, ми не маємо конфліктів, ми жодного разу не сварилися. Ми ніколи не підвищували один на одного голос, – розповів ведучий про кохану.

Раніше повідомлялося, що дружина Дмитра Гордона - Алеся Бацман - затьмарила на фото Авакова, Комаровського та свого чоловіка. А сам Гордон розширив асортимент сувенірів імені себе та почне випуск "я іц Гордона ".

Дмитро Гордон та Олеся Бацман. Фото: instagram.com/gordondmytro

Дмитро Гордон та Олеся Бацман. Фото: instagram.com/gordondmytro

Новини по темі: Дмитро Гордон