17 червня
Завантажити ще

В Україну не пустили російську співачку, концерт у Києві зірвався

В Україну не пустили російську співачку, концерт у Києві зірвався
Фото: Instagram.com\mary___gu

Співробітники Державної прикордонної служби не пустили в Україну і на 3 роки заборонили в'їзд у країну двом громадянам Росії, які прибули з Туреччини, які незаконно відвідували тимчасово окупований Крим. Про це 11 грудня повідомляє прес-служба ДПСУ.

- Було встановлено, що жінка є російською виконавицею пісень, а чоловік пов'язаний із організацією та забезпеченням виступів співаків, - зазначили у відомстві.

В Україну іноземці планували потрапити на проведення концерту, прилетівши рейсом із Стамбула. За порушення норм українського законодавства росіянам відмовлено у перетині кордону та заборонено в'їзд на три роки. Під час оформлення та необхідних заходів контролю прикордонники встановили, що іноземці порушували порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму, у т.ч. відвідуючи фестивалі, що проводилися на півострові у різні роки.

У ДПСУ не розголошують імені співачки, однак увечері 10 грудня у Києві мав відбутися концерт російської співачки Марії Гусарової (Mary Gu), і він не відбувся. У той же час сама Марія в Інстаграм-сторіс записала відео, де повідомила про несподівану для неї заборону на в'їзд в Україну, вибачилася у шанувальників і пообіцяла, що концерт буде перенесений на невідомі поки що дати. Заборону на в'їзд до України вона назвала безпідставною.

Також Марія повідомила, що для прильоту до Києва їй знадобилося п'ять пересадок та добу в дорозі без сну, тому вона засмучена. Наступне відео у сторіс співачка записала вже в аеропорту Стамбула, куди її депортували з Києва в найкоротші терміни - за її словами, не вдалося ні поїсти, ні попити.

Раніше СБУ спробувало пояснити, чому в службі вважали за потрібне внести до чорного списку пародиста Максима Галкіна (він до окупованого Криму не їздив).

Раніше СБУ спробувало пояснити, чому в службі вважали за потрібне внести до чорного списку пародиста Максима Галкіна (він до окупованого Криму не їздив). Крім того, українські прикордонники готуються не пустити в Україну Михайла Шуфутинського, який неодноразово відвідував Крим та не приховував цього.