20 травня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво мало не нарвався на бійку, призначивши побачення у Тиндері

Ектор Хіменес-Браво мало не нарвався на бійку, призначивши побачення у Тиндері
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво став регулярно писати про секс і стосунки - чи накопичилося, чи накипіло. Гарячий колумбієць (канадець) у тому числі шукав жінок та через соцмережу Tinder. Про свій досвід саме таких побачень, вдалий та невдалий, зірковий шеф-кухар розповів 10 грудня в Інстаграм.

Тиндер для мене – завжди щось цікаве і якась божевільна історія… Розповідав про це нещодавно у сториз, я покликав дівчину до ресторану, а потім прийшов її чоловік. Виявляється, він за нею стежив, і коли увірвався посеред нашого побачення, я був шокований, - поділився Ектор Хіменес-Браво.

Стільки агресії у свій бік, за спогадами шефа, він ще ніколи не зустрічав, вони з чоловіком майже билися.

- Він був упевнений, що я в курсі про те, що вона одружена. Загалом, ми розрулили цю незручну ситуацію, - не став вдаватися до подробиць Ектор.

Другою історією в хіт-параді зірки стало побачення, на якому йому довелося відпрацьовувати свою популярність.

- Познайомився з дівчиною, покликав її до ресторану, а вона також прийшла не одна. На цей раз без чоловіка, але з мамою. І ще книги з кулінарії, я підписав усі 4 штуки. Вперше до мене прийшли не познайомитись, а попросити для мами автограф. Я засмутився, що витратив час на невдале знайомство, але радий, що зробив одну маму у світі щасливою, - знайшов позитив у побаченому побаченні кухар.

Є Ектор і приклад успішного побачення - це його нинішні відносини.

- Це була просто одна зустріч на каві, яка перевелася у стосунки. І зараз я дуже щасливий. Тож спасибі, Тиндере, і за всі дикі історії теж, - підсумував Хіменес-Браво.

Раніше Ектор Хіменес-Браво поділився своїм досвідом службових романів – і з'ясувалося, що він не є прихильником романтики на кухні. Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино, і романтика у нього в крові. Також Ектор зізнався, що українські дівчата пропонували йому гроші за секс та секс утрьох.

Крім того, Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим " Холостяком ", а йому в коментарях нагадали про дівчину, яку кухар начебто згадував у сторіс. Мабуть, це та сама з Тиндера.