Завантажити ще

Репер Тревіс Скотт дав перше інтерв'ю після трагедії на фестивалі Astroworld

Репер Тревіс Скотт дав перше інтерв'ю після трагедії на фестивалі Astroworld
Фото: hotcontent.ru

Американський репер Тревіс Скотт дав перше інтерв'ю після трагедії на музичному фестивалі Astroworld, внаслідок якої загинуло 10 людей. За словами музиканта, під час свого виступу він не знав, що у залі відбувається тиснява. Він описав те, що відбувається, як "емоційні американські гірки". Тревіс додав, що дізнався про жертв за кілька хвилин до пресконференції поліції. Про це репер розповів в інтерв'ю ютуб-каналу CThaGod.

- Це стає так складно, бо знаєте, я завжди відчуваю зв'язок зі своїми шанувальниками. Я через щось пройшов, і я відчуваю, що фанати через щось пройшли, і батьки людей через щось пройшли. І це справді боляче. Це шкодить суспільству. Було багато думок, багато почуттів, багато горя. Просто намагаюся усвідомити це , – сказав артист.

На запитання ведучого, чому тоді він, після перших заяв про жертви, продовжував виступати ще 40 хвилин, музикант відповів, що йому ніхто не сказав, що потрібно зупинити шоу, а також на концерті не було зв'язку. Тревіс також додав, що довіряє персоналу, який відповідає на шоу за безпеку, а сам не хотів нікому нашкодити.

- Я мушу з'ясувати, що тут сталося. Я повинен знайти рішення. Сподіваюся, це стане першим кроком для нас, артистів, у мене буде більше розуміння, що відбувається, - поділився Скотт.

Трагедія на фестивалі Astroworld сталася 5 листопада. Під час виступу Тревіса Скотта сталася тиснява. В результаті загинуло 10 людей, а близько 300 - отримали травми.

Новини по темі: тиснява в натовпі