Завантажити ще

Фагот заявив, що не розуміє людей, які ходять на концерти російських артистів

Фагот заявив, що не розуміє людей, які ходять на концерти російських артистів
Фото: youtube.com/"ДОРОТИ"

Учасник гурту "ТНМК" Фагот заявив, що не розуміє українців, які відвідують концерти російських виконавців. Він також розкритикував 15 тисяч людей, які прийшли на концерти російського репера Басти у Києві та Одесі. Про це Фагот розповів у інтерв'ю DOROTYE.

- У нас стадія війни по всіх фронтах та в культурному теж. Я не розумію 15 тисяч людей, які прийшли на концерт Басти. Чувак, який топить за Крим та Путіна, і тут місцевих (стільки), хто ці люди? Це... - сказав артист.

Співак зазначив, що підтримує петицію телеведучого Ігоря Кондратюка про заборону гастролей російських артистів в Україні, проте розуміє, що скрізь є нюанси і винятки можуть бути.

- Не знаю, це у нас управління йде в якомусь там ручному режимі, знаєш, там вирішив - зробив, не вирішив - не зробив. Ось, знаєш, Басту - як сюди запустили? Просто за законом чи як? Я розумію, популярність, і він теж типу потужна музична одиниця, але це війна, і він безпосередньо на боці ворога, причому не просто тихо там десь, а публічно на боці ворога. Як наші українці приходять, я цього не розумію, ну не знаю, хто ці люди? П'ята колона? Чи хто? Це просто потенційні отримувачі російських паспортів? У нас приблизно за ці роки близько 15 тисяч людей убили українців на цій війні, а тут 15 тисяч людей приходять на концерт ворога, я не розумію цього, але люди, напевно, щось розуміють, я не знаю, – зазначив виконавець.

Фаготу 47 років. Він є солістом гурту "ТНМК" разом із Олександром "Фоззі" Сидоренком з 1995 року. 2021 року став учасником шоу "Танці із зірками". Михайлюта був одружений з дівчиною на ім'я Аліна. Пара була в офіційному шлюбі вісім років і розлучилася полюбовно. Співак має сина від попередніх стосунків із журналісткою Анастасією Буткіною. Понад 10 років музикант перебуває у цивільному шлюбі з дизайнером Ольгою Навроцькою.

Новини по темі: Фагот артисти з РФ