Завантажити ще

Андре Тан різко відреагував на критику своєї нової колекції: Ви ж картину на себе не вдягаєте?

Андре Тан різко відреагував на критику своєї нової колекції: Ви ж картину на себе не вдягаєте?
Фото: instagram.com/andre_tan_official/

Український дизайнер одягу Андре Тан презентував першу за два роки колекцію Atelier Andre Tan, випущену напередодні Паризького тижня високої моди. Як розповів кутюр'є на своїй сторінці в Інстаграмі, колекція називається «ICARIA», що веде до міфу про скульптора Дедаля та його сина Ікара.

- Кожен із образів колекції символізує той чи інший фрагмент міфу. Біла сукня з пуху - алюзія на статуї давньогрецьких богів, якими прославився Дедал. Головні убори з пір'я - переосмислені крила. Пишні спідниці, що світяться зсередини, — нещадне для Ікара сонце. Синій колір - це небо та море, - пояснив дизайнер.

Андре Тан додав, що у таких нарядах «не соромно і на червоній доріжці з'явитися». Ця фраза викликала неоднозначну реакцію. Так, одна з користувачів іронічно поцікавилася, «куди, або на якийсь захід» вона може одягнути цибулю, якщо на «звичайну, просту людину, не зірка, і вже точно не буде запрошена на червону доріжку, на якийсь грандіозний захід для зірок».

- Є одяг для носіння, а є одяг АРТ-об'єкт!!! Ви ж картину на себе не одягаєте? - ємно відповів Андре Тан, супроводивши свою посаду безліччю знаків оклику і питання.

Зважаючи на все, передплатниця не очікувала відповіді від самого кутюр'є, тому вибачилася перед ним, «якщо зачепила і йому (Андрі Тану) стало неприємно».

Раніше Андре Тан порадив, як виглядати на мільйон, не купуючи дорогого одягу. Для цього знадобляться акуратність, трохи зусиль та кілька правил.

Андре Тан різко відповів на критику своєї колекції. Фото: instagram.com/andre_tan_official/

Андре Тан різко відповів на критику своєї колекції. Фото: instagram.com/andre_tan_official/

 

Новини по темі: Андре Тан