Завантажити ще

Суд відхилив позов Земфіри до письменника Євгена Гришковця, який назвав її наркоманкою

Суд відхилив позов Земфіри до письменника Євгена Гришковця, який назвав її наркоманкою
Фото: ЕМЕЛЬЯНОВА ОЛЬГА

Останкінський суд Москви відхилив позов співачки Земфіри до російського письменника Євгена Гришковця. Виконавиця вимагала стягнути з Гришківця 1,5 мільйона рублів (553 199 гривень) моральної компенсації. Про це повідомляють "РІА Новини".

"Рішенням Останкінського районного суду міста Москви від 8 грудня відмовлено в задоволенні позовних вимог Рамазанової Земфіри до Гришковця Євгена, телеканалу "Дощ" про захист честі, гідності та ділової репутації, стягнення грошової компенсації моральної шкоди", - йдеться у заяві.

У позові артистка просила визнати висловлювання письменника такими, "що не відповідають дійсності, ганьблять честь, гідність та ділову репутацію", а ролик з його висловлюваннями - видалити. Окрім моральної компенсації виконавиця вимагала, щоб Гришковець також компенсував юридичні витрати – понад 45 тисяч рублів (16 651 гривня).

У травні Євген Гришковець в інтерв'ю передачі "Бі Коз" на телеканалі "Дощ" негативно висловився про новий альбом Земфіри "Бордерлайн". Він сказав:

- Коли людина дозволяє собі все, тобто коли вирішує питання, мовляв, можу зробити все, я можу витягнути з себе все що завгодно, все без винятку - всі мої наркотичні кошмари і увесь свій наркотичний егоїзм - і викласти його тим людям, які вісім років чекали хоч чогось. Це так... Вона наркоманка, і це наркоманські пісні.

Проте пізніше Гришковець заявив, що готовий вибачитись перед артисткою за те, що назвав її наркоманкою.

Новини по темі: Земфіра Суд