19 сiчня
Завантажити ще

Український фільм увійшов у лонг-лист «Оскара» у категорії «Найкращий іноземний фільм»

Український фільм увійшов у лонг-лист «Оскара» у категорії «Найкращий іноземний фільм»
Фото: facebook.com/BadRoads2020

Український фільм увійшов у лонг-лист номінантів на премію «Оскар» у категорії «Найкращий іноземний фільм». Стрічку «Погані дороги» режисера та сценариста Наталії Ворожбит включено до списку з 93 картин. Також у лонг-лист потрапив російський фільм «Розтискаючи кулаки» молодого режисера Кіри Коваленко, підтриманий українським та російським продюсером Олександром Роднянським.

Шорт-лист із 15 іноземних картин стане відомий 21 грудня. Офіційний список номінантів буде оприлюднений 8 лютого 2022 року. Сама церемонія "Оскар" відбудеться 27 березня у Лос-Анджелесі.

Фільм «Погані дороги» вийшов у прокат у травні 2021 року, світова прем'єра відбулася восени 2020 року на Венеціанському фестивалі. Стрічка знята на основі однойменної п'єси Наталії Ворожбит та складається з п'яти новел, об'єднаних темою Донбасу та доріг. Здебільшого картину знято російською мовою, але для прокату її продублювали українською.

24 вересня 2021 року Оскарівський комітет України номінував "Погані дороги" на здобуття нагороди американської кіноакадемії.

Новини по темі: Оскар фільм