19 липня
Завантажити ще

Вийшов перший трейлер фільму "Довбуш" із зіркою "Кріпосної" Сергієм Стрельниковим

Вийшов перший трейлер фільму
Фото: Прес-служба фільму "Довбуш"

Кінокомпанія FILM.UA Group випустила перший трейлер українського фільму "Довбуш". Головну роль у картині зіграв Сергій Стрельников, відомий за роллю князя Яблоневського в серіалі "Кріпосна". За словами артиста, роль Олекси Довбуша найважча у його кар'єрі, а робота над стрічкою вимагала від нього надлюдської витримки.

- Довбуш був людиною, яка стала на захист своєї землі, захищала її від загарбника!.Важкі часи народжують справжніх людей. Звісно, ​​він – герой! Чому це він робив? Бо він міг! І мені теж потрібно було "змогти" втілити таку особистість на екрані. Це без перебільшення найважча моя роль. А також – найцікавіша. Ми намагалися зробити нашого Довбуша максимально живим та зрозумілим широкому колу глядачів, – поділився Стрельников.

Події фільму "Довбуш" відбуваються в Карпатах у XVIII столітті. За сюжетом двоє братів - Олекса та Іван Довбуш (Олексій Гнатковський) -  йдуть у гори та стають опришками. Вони хочуть помститися панам за смерть батьків, але виявляються ворогами. Один прагне грошей, інший - справедливості. Пізніше гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Польська шляхта намагається вбити Довбуша, однак йому вдається їх обдурити і прославити себе як "карпатського лицаря".

Режисер картини - Олесь Санін, який працював над фільмами "Мамай" та "Поводир". Виробництвом фільму займалася компанія Pronto Film за підтримки Держагентства України з питань кіно та Міністерства культури й інформаційної політики України. Генеральний медіапартнер фільму – телеканал "Україна".

Окрім Сергія Стрельникова та Олексія Гнатковського у фільмі з'являться Дар'я Плахтій ("Стрімголов", "Сага"), польські актори Матеуш Косьцюкевич ("В ім'я", "Обличчя") та Агата Бузек ("Ефект колібрі", "Непорочні").

Прем'єру картини заплановано на 12 травня 2022 року.

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Фото: Прес-служба фільму

Новини по темі: Кінопрем'єри