Завантажити ще

Під образом Порося у шоу "Маска" ховався Павло Зібров

Під образом Порося у шоу
Фото: kanalukraina.tv/ru

У сьомому випуску шоу "Маска" зіркові детективи викрили учасника, який переховувався в образі Порося. Під маскою опинився український співак Павло Зібров. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Україна".

- Усі райські звірі ще ті гумористи – фантазія з них так і пре. А щодо мене, то я хайповал навіть тоді, коли цього слівця взагалі не було у трендах. Погодьтеся, для хайпа свіжа ідея – це те саме, що трюфель для свинки! Олю, хочу, щоб ти знала, що я в захваті від твоїх трюфелів, тобто хайпових ідей – свіжо, завзято, креативно! Ось тільки є дещо, в чому ти, люба, ніколи мене не переплюнеш, бо в одній із соцмереж є мій портрет більше 140 метрів. Як тобі це? Справжній рекорд!, - Заявила Порося, після чого виконав пісню Сергія Бабкіна "Де би я".

Розгадуючи персонажа, зіркові журі називали ряд варіантів. Андрій Данилко висловив припущення, що під маскою Порося може бути Павло Зібров, але Оля Полякова категорично не погодилася з колегою. Артистка наголосила, що у Зіброва інший голос. Фінальними версіями детективів щодо особи під маскою Порося були: Дядя Жора, Юрій Ткач та Анатолій Анатолич.

- Колеги, ну як так? Андрію, ти молодець! Дякую тобі за питання про хрещеного батька – я ледь не проколовся. Взагалі ви всі були так близько до розгадки – снаряди йшли зовсім поряд! - Зібров, знявши з себе маску.

Другий сезон шоу "Маска" стартував на телеканалі Україна у жовтні. За п'ять випусків телеглядачам та журі вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик), Грифона (Андрій Пятов), Совеня (Сергій Танчинець), Кажана (Остап Ступка), Джмеля (Степан Казанін) та Норку Даша Астаф'єва).

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Новини по темі: шоу Маска Павло Зібров