Завантажити ще

У 15-му випуску шоу "МастерШеф 11" залишив 24-річний манекенник

У 15-му випуску шоу
Фото: instagram.com/masterchefstb

На телеканалі СТБ показали нову серію кулінарного проекту "МайстерШеф 11". У першому конкурсі учасники поділилися на дві команди. У кожній команді судді вибрали по дві людини, які весь сезон дивували всіх своїми ідеями та розповідями, решта ж - покинули кухню. Вибраним учасникам потрібно було написати розповідь та зашифрувати в ньому якнайбільше класичних страв, проте використовувати кулінарну технологію – заборонено. Решті членів команди потрібно було вгадати "зашифровані" рецепти.

У другому конкурсі кулінари-аматори розділилися на три команди, їм потрібно було довести, що вони готові працювати за будь-яких умов та здивувати суддів цікавими стравами. Готувати учасники могли в одній із п'яти зон кухні: у першій були плити та духовки, у другій – мангали, у третій електрогриль, у четвертій – дві електрошашличниці, у п'ятій – мікрохвильові печі. За смачні страви судді розплачувались "шефами", перемога діставалася команді, яка заробить найбільше шефів.

На битву "чорних фартухів" потрапили: Марина Файницька, Серафим Дерега, Максим Самчук та Світлана Ткаченко. Їм потрібно було за 45 хвилин приготувати рибу з овочами, соусом та кнелів. Учасники могли стати на наступний процес, тільки після завершення попереднього: спочатку учасникам потрібно було почистити овочі, потім вибрати та приготувати рибу, наступний етап – приготування соусу, останній – набір для кнелі та її приготування. Не впорався з конкурсом Максим Самчук, тому саме він залишив проект у 15-му випуску.

Новини по темі: "МастерШеф"