Завантажити ще

В образі Норки у шоу "Маска" ховалася Даша Астаф'єва

В образі Норки у шоу
Фото: kanalukraina.tv/ru

У сьомому ефірі шоу "Маска" свою особу розсекретила учасниця, яка переховувалась під маскою Норки. Таємничою гостю виявилася українська співачка Даша Астаф'єва. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Україна".

З'явившись на сцені, Норка одразу викликала бурю емоцій глядачів. А коли звернулася до зіркового детектива Андрія Данилка «Андрюша» – зовсім заплутала експертів.

- Загалом не розумію, хто може так звертатися до мене… таких уже немає, – сказав Данилко і засміявся.

Таємнича гостя феєрично виконала хіт Кайлі Міноуг "In Your Eyes", а завершуючи виступ, красиво впала на підлогу. Після цього зірковий детектив Оля Полякова зазначила, що "так еротично" могла впасти лише Астаф'єва. А її колега Андрій Данилко нагадав, що костюм без трусиків для співачки є досить характерним і згадав про випадок, коли на червоній доріжці відомого журналу Астаф'єва кинула трусики у журналіста.

Зіркові детективи почали одноголосно скандувати: «Маску, маску!», після чого гостя зняла з себе маску, під якою опинилася Даша Астаф'єва.

- Андрюша, як ти міг мене не впізнати?! Такою шаленою можу бути тільки я! А тепер поцілунки і більше! – звернулася співачка до Андрія Данилка. - Спасибі за можливість заспівати для вас, із задоволенням залишилася б не на один номер! А ще скористаюся нагодою і скажу - нехай краще Норка тішить вас так, ніж шубою! Не носите шуби з нірки, будь ласка, – заявила артистка.

Другий сезон шоу "Маска" стартував на телеканалі Україна у жовтні. За п'ять випусків телеглядачам та журі вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик), Грифона (Андрій Пятов), Совеня (Сергій Танчинець), Кажана (Остап Ступка) та Джмеля (Степан Казанін).

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru

Фото: kanalukraina.tv/ru