21 сiчня
Завантажити ще

Волочкова зблизилася з давнім шанувальником: Мій улюблений Мишко

Волочкова зблизилася з давнім шанувальником: Мій улюблений Мишко
Фото: instagram.com/volochkova_art.

Російська балерина Анастасія Волочкова показала передплатникам фото з молодим співаком Михайлом Борисовським. На знімку артистка тримає у руках собаку, а Михайло – кота. У коментарі до знімку у своєму Інстаграмі Волочкова натякнула, що це її бойфренд.

- А ось і мій коханий! Мишко. @borisovskii Це він! Записуємо нову пісню. Це любов! А звірятка його вже давно мої друзі. Хая та Рудольф, - прокоментувала фото артистка.

В Інстаграмі Михайло має 2,5 тисячі передплатників. Живе у Москві. З Волочковою знайомий не перший рік. У лютому 2019 року у ЗМІ ходили чутки, що Волочкова та Борисовський зустрічаються, справа йде до весілля. Тоді в інтерв'ю KP.RU Волочкова підтвердила, що одружується, але не уточнила ім'я обранця. Вона наголосив, що це не Михайло Борисовський, який на той час був звукорежисером театру Надії Бабкіної.

- Я не хочу називати ім'я чоловіка, який зараз поряд зі мною. Можуть наврочити. Ні, це не Мишко. З людиною, яка зробила мені пропозицію, ми познайомилися півроку тому. Спочатку дружили. Він бізнесмен. Трохи молодші за мене, йому під сорок. Слава богу, вільний. І дітей також немає. Чому поряд зі мною саме він? У нас збіглися темпераменти. І мені із ним цікаво. Він мудрий, душевний. Щодо Миші Борисовського, у нас із ним стосунки протягом восьми років. Він завжди буде поряд зі мною. Мишко для мене дуже близька людина. Бачачи, як я щаслива з іншим, він благородно відійшов убік. Ось такий чоловічий вчинок великодушної людини, - коментувала артистка тієї зими.

Напередодні публікації фотографії Волочкової та Борисовського у ЗМІ з'явилися чутки, що балерина розлучилася зі своїм бойфрендом Володимиром. Балеріна виклав у мережу фото, де відпочиває у компанії іншого чоловіка.

- На сьогодні скасували всі зйомки, усі виїзди, влаштували домашню нараду з улюбленою командою. Еміль та улюблений директор Свєта, - прокоментувала знімок зірка.

instagram.com/volochkova_art

instagram.com/volochkova_art

Про ці стосунки з Володимиром 45-річна балерина заговорила публічно на початку жовтня. Волочкова повідомила, що Володимиру 38 років, вона у неї виникла з першого погляду, в результаті пара почала жити разом. Через кілька тижнів після заяви про роман Волочкова публічно звернулася до колишньої коханої Володимира: "Ви схвильовані тим, що ваш колишній зараз зі мною? А де ви були, коли людина була з вами? Чому ви її не любили і не цінували, і тільки згодом багато років і десятиліть ви згадуєте про нього, і в той момент, коли на горизонті з'являється Волочкова? Балерина також попросила журналістів не розслідувати, ким і де працює її коханий.