19 сiчня
Завантажити ще

Дмитро Шевченко про вибір Злати Огневич: Здавалося, що я почав хотіти вперше в житті відкриватися

Дмитро Шевченко про вибір Злати Огневич: Здавалося, що я почав хотіти вперше в житті відкриватися
Фото: instagram.com/dmitrij_sheff.

Бізнесмен і спортсмен Дмитро Шевченко, який став фіналістом шоу " Холостячка-2 ", але не зміг досягти кохання співачки Злати Огневич, прокоментував вибір артистки після останнього епізоду романтичного реаліті. В Інстаграмі Дмитро пояснив свою закритість на проекті. За словами Шевченка, він усе своє життя не хотів відкриватися у стосунках, але із Златою щось змінилося.

– Для мене це був дуже складний шлях. Ці три місяці перевернули моє життя з ніг ущент. Часом здавалося, що я мешкаю найкращі дні у своєму житті. Мені навіть здавалося, що я почав хотіти вперше в житті відкриватись, але щось знову пішло не так. Чесно, зараз, я навіть не знаю, що сказати вам, навіть не знаю, що сказати самому собі. Життя складна штука і знайти людину, з якою закохаєшся взаємно, теж, виявляється, не просто. Але я точно знаю, що я зустріну ту людину, з якою буду по-справжньому щасливий! – написав Дмитро.

Переможець проекту Андрій Задворний у свою чергу поділився емоціями з передплатниками в Інстаграмі. Він прикріпив до посту фото фінального поцілунку із Златою.

- Навіть не віриться, що все позаду. Я стою і посміхаюся, дивлюся на неї і читаю все на обличчі. Більше немає "здається", "а може", є відповідь у її очах. Потім на вустах. Потім звідусіль чути захоплені вигуки, канонада шампанських залпів, але у вухах дзвін, серце б'ється, а очі застеляє завіса. Що всі? Як все? Не може бути... точно все? У цей момент у душі трепет і легкість. Нарешті ми самі, я беру її за руку і виводжу туди, де будемо тільки ми вдвох, починатимемо новий розділ - пізнавати один одного в тиші, - поділився Задворний.

instagram.com/zadvornyi_andrii

instagram.com/zadvornyi_andrii

Злата Огневич заявила в Інстаграмі, що на проекті зустріла справжнє кохання.

- Такий довгоочікуваний момент для мене! Я щиро вірила, що зустріну справжнє кохання на проекті, і ось воно зі мною сталося! Я знову заплющую очі і розчиняюся в моменті, коли сказала "Так" Андрію Задворному, і хочу з вами поділитися своїми почуттями! Я Люблю і готова кричати про це на весь світ, мій Всесвіт заграв новими фарбами, я відчуваю любов кожною своєю клітинкою! Вона проникає крізь шкіру, як мільйони галактик, дивиться у вічі коханому чоловікові і шепоче вірю, - написала Злата.

У коментарях Олег Плахотнюк, котрий також був учасником шоу, натякнув Златі, що він ще щось відчуває. Роман Свечкоренко, який вибув на початку 12 випуску, залишив у коментарях смайл у вигляді розбитого серця.

- Злато, ти молодчинка і красуня - я за тебе... Ти ж пам'ятаєш - я поряд, - написав Олег.

знімок екрана instagram.com/p/CXCVpuLo5t9

знімок екрана instagram.com/p/CXCVpuLo5t9

Новини по темі: Злата Огневич Холостячка