Завантажити ще

Болдуін заявив, що не вважає себе винним у смерті Галини Хатчинс, інакше «міг би накласти на себе руки»

Болдуін заявив, що не вважає себе винним у смерті Галини Хатчинс, інакше «міг би накласти на себе руки»
Фото: Шеннон Степлтон/REUTERS

Американський актор Алек Болдуїн запевнив, що до нещасного випадку, що стався на зйомках фільму «Ржавчина», не чув про будь-які проблеми з безпекою на майданчику. Про це він розповів у своєму першому після смерті Галини Хатчинськ інтерв'ю, яке дав телеканалу АВС.

За словами актора, у нього до останнього моменту не було причин підозрювати, що у пістолеті бойова куля. А також, що досі не знає, що сталося. Актор згадав, що пістолет йому вручив перший помічник режисера фільму Дейв Холлз. За словами Болдуїна, Холлс сказав "Це холодна рушниця", що означає, що пістолет або буквально порожній, або заряджений "порожніми" патронами.

- Отже, що там сталося, чому він так сказав і які були реалії, я знову ж таки не маю поняття, - сказав Болдуїн.

У той же час юрист Холса Ліза Торрако заявила, що перевірка зброї «не входить до його (першого помічника режисера – ред.) обов'язків», і що «очікувати, що помічник директора перевірить вогнепальну зброю, все одно, що сказати помічнику директора перевірити кут камери або сказати помічнику директора, щоб той перевірив вогнепальну зброю. перевірте звук або освітлення. Торрако також не підтвердила, чи справді Холлс передав Болдуїну пістолет.

«Я не натискав спусковий гачок»

За словами Болдуїна, отримавши пістолет, він почав репетирувати разом із Галиною Хатчинс. Вона керувала кожним його рухом.

– Це була знаменна репетиція. І (Хатчінс) каже мені: «Тримай пістолет нижче. Іди праворуч. Добре, прямо тут. Добре, зроби це. А тепер покажи його трохи нижче. І вона змушує мене поставити пістолет. Вона розповідає мені, як вона хоче, щоб я тримав пістолет під цим кутом... Я тримаю пістолет там, де вона веліла мені тримати його, і в результаті він виявився націлений прямо під її пахвою, - розповів Болдвін.

Актор зазначив, що те, що сталося далі, досі є загадкою. Артист запевнив, що на курок він не натискав.

- Спусковий гачок не був натиснутий. Я не натискав на курок. Я зводжу пістолет. Я говорю: «Ти це бачиш? Ви можете побачити, що? Ви це бачите? А потім я відпускаю курок, і рушниця вибухає. Я відпускаю курок пістолета, пістолет стріляє, – зазначив актор.

На уточнююче запитання журналіст, чи натискав Болдуїн курок, актор кілька разів відповів «ні» і що він «ніколи не націлив на кого пістолет і не натиснув би на нього спусковий гачок».

Хаос і плутанина після пострілу

Болдуїн зізнався, що після пострілу якийсь час усі були в шоці.

- (Хатчінс) падає. Я подумав про себе: «Вона знепритомніла?». Думка про те, що в цій рушниці був бойовий патрон, спало мені на думку приблизно через 45 хвилин або годину, - сказав Болдуін.

Він пояснив, сказав, що випадкові викиди неодружених патронів або порожніх патронів є звичайним явищем. Відбувалося подібне під час зйомок «Ржавини». Тому коли пістолет Болдуїна розрядився, одразу ніхто не зрозумів, що сталося щось жахливе.

Актор згадав, що простояв над Хатчінсом 60 секунд, «почасти в шоці», перш ніж йому сказали покинути це місце. Після того, як на аварійному гелікоптері відвезли Хатчінс і режисера Джоела Соуза (стояв за оператором і також був поранений – ред.), актор пішов до офісу шерифа.

Там Болдуїну показали йому фотографію свинцевої кулі, віддаленої із Соуза. За словами актора, саме тоді офіцери сказали йому, що Хатчінс померла.

- Наприкінці моєї розмови з відділом шерифа... вони сказали мені: «Ми з жалем змушені повідомити вас, що (Хатчінс) не вижила, - сказав Болдуїн.

Галина Хатчінс загинула в результаті пострілу. Фото: instagram.com/joeugly/

Галина Хатчінс загинула в результаті пострілу. Фото: instagram.com/joeugly/

Не чув про проблеми з безпекою

Після події деякі члени знімальної групи заявили, що це результат безладів, переробок і небезпечних умов праці на майданчику. І що за кілька годин до початку зйомок кілька членів знімальної групи на знак протесту покинули її.

Болдуїн заявив, що побоювався цих скарг, вважаючи 12- або 13-годинний робочий день звичайною практикою на знімальному майданчику. За його словами, жодні твердження про небезпечне робоче середовище ніколи не доводилися до його відомості і, за його словами, він не вважав умови праці небезпечними.

За словами актора, за день до відходу членів знімальної групи помічник оператора Лейн Люпер попередила його про проблеми із готельними номерами для знімальної групи, але не згадала про проблеми безпеки. Болдуїн зазначив, що готовий повернути частину своєї зарплати, щоб забезпечити покращення умов проживання. Проте виявилось, що наступного дня люди на майданчик не прийшли.

- Вони вирішили переглянути контракт у середині зйомок, що, як на мене, не дуже хороша ідея, - зазначив Болдуїн.

Щодо 24-річного зброяра і майстер з реквізиту фільму Ханни Гутьєррес Рід, яка є дочкою знаменитого голлівудського зброяра Телла Ріда, Болдуїн розповів, що після прибуття на знімальний майданчик дівчина влаштувала йому 90-хвилинну демонстрацію безпеки при поводженні з поводженням з оружням.

Болдуїн запевнив, що як співпродюсер фільму не зіграв жодної ролі у вирішенні найняти її. І що її прийняття на роботу було рішенням «чисто творчого продюсера».

Не вважає себе винним

Щодо двох цивільних позовів, у яких він фігурує, Болдуїн зазначив, що в «Ржавчині» слідував тому ж протоколу, що і протягом своєї 40-річної кар'єри в кіно та на телебаченні. Актор запевнив, що вірив у професіоналів, які, за його словами, відповідають за підтримання безпечного набору. І що не почувається винним.

- Я міг би накласти на себе руки, якби вважав себе винним, і я не кажу це легковажно, - зазначив Болдуїн, додавши, що інцидент таки травмував його. І що йому «постійно сняться сни про це», - я проживаю свій день, і я проживаю його через день. Потім наприкінці дня я втрачаю свідомість. Емоційно я валюся.

Актор також зазначив, що смерть Хатчинса змусила його засумніватися в тому, чи хоче він продовжувати знімати фільми, сказав він, і сказав, що «не можу уявити» будь-коли знову зніматися у фільмі зі зброєю.

Новини по темі: Нещасний випадок Болдуін