Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво заговорив про секс утрьох і про те, що українські дівчата роблять не так

Ектор Хіменес-Браво заговорив про секс утрьох і про те, що українські дівчата роблять не так
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво останнім часом регулярно пише про секс - ділиться досвідом, розповідає про свої романтичні переживання. І справді, з постів Ектора в Інстаграм складається образ романтика, такої собі людини старого загартування, для якого важливіші всебічні, гармонійні відносини, фірт, залицяння, а не тільки тілесні втіхи. Але при цьому зірка кулінарії ні-ні та й заговорить про секс утрьох чи щось подібне.

- Друзі, світ уже інший. Я вірю, що у Радянському Союзі секс теж був. Але зараз без шлюбу мати статевий зв'язок – особистий вибір кожного. Тому як думаєте, секс утрьох – так чи ні? - спантеличив передплатників шеф.

При цьому за заданою самим собою темою Ектор Хіменес-Браво виступив якось плутано. Він зазначив, що в його біографії було багато пропозицій від дівчат, якщо тут хтось не любить говорити на відверті теми – далі краще не читати). Але насправді нічого не розповів, зате поскаржився на українських дівчат.

- Українські дівчата знають, чого хочуть. Іноді вони можуть взяти все в свої руки - і це мене відштовхує, якщо чесно, - заявив Ектор.

Для колумбійського шеф-кухаря з Канади, за його словами, дуже важливо бути мисливцем і самостійно добиватися дівчини, а не коли вона вже одразу на все готова і сама ініціює.

- Знаєте, як кажуть, дівчина має "здатися" чоловікові, підіграти йому. Адже процес знайомства, флірт – це гра, – поділився автор поста.

Що дівчата роблять не так

Знаменитий шеф-кухар нарікає, що дівчата не дають пограти в цю гру і відразу вбивають всю інтригу. Особливо, коли вип'ють, що він дуже не любить. І тоді на Ектора починають сипатись пропозиції. Отже, що ж пропонували в Україні спекотному експату?

- Так, мені пропонували секс утрьох, пропонували позбавити невинності, просили відвезти в аеропорт і зробити все, що завгодно, пропонували купити путівку і зробити все що завгодно, секс-вечірки, оргії, навіть пропонували гроші за секс, - зізнався Хіменес-Браво.

- Мій принцип – мені важливі дуже почуття та зв'язок між партнерами. Не просто секс, а знати людину, намагатися догодити, знайти всі ключі до неї, знайти загальний ритм. Ось тоді відбувається найкращий зв'язок - коли ви і любите, і дружите, і хочете одне одного, - підсумував Ектор.

Раніше Ектор Хіменес-Браво поділився своїм досвідом службових романів – і з'ясувалося, що він не є прихильником романтики на кухні. Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино, і романтика у нього в крові. Крім того, Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим " Холостяком ", а йому в коментарях нагадали про дівчину, яку кухар начебто згадував у сторіс.