21 сiчня
Завантажити ще

Меттью Макконахі не балотуватиметься на посаду губернатора Техасу: Виберу інший шлях

Меттью Макконахі не балотуватиметься на посаду губернатора Техасу: Виберу інший шлях
Фото: instagram.com/officiallymcconaughey

Американський актор Меттью Макконахі заявив, що передумав балотуватися на посаду губернатора штату Техас. За словами знаменитості, йому й на думку ніколи не спадало, що його можуть вважати політичним лідером. Про це Макконахі заявив у відеозверненні у Твіттері.

– Це шлях смиренності, який надихає на роздуми. Це також той шлях, яким я волію не йти в даний момент. Ми маємо деякі проблеми, які потрібно виправити. Нашій політиці потрібна нова мета. Ми маємо розбіжності, які потрібно вирішити. Нам потрібно більше довіри у нашому житті. Я зрозумів, що свобода пов'язана з відповідальністю і що великі лідери служать. Служба бере на себе відповідальність сьогодні, щоб завтра ми мали більше свободи, - поділився актор.

Макконахі додав, що замість того, щоб балотуватися на посаду, продовжуватиме підтримувати підприємців, підприємства та фонди, які "створюють шляхи для успіху людей та забезпечують процвітання". Актор також наголосив, що політики нічого не зможуть зробити для нас, якщо ми не вирішимо зробити це самі.

У жовтні в інтерв'ю подкасту The New York Times актор заявив, що думає над тим, щоб висунути свою кандидатуру на посаду губернатора штату Техас. За його словами, він не балотуватиметься лише для того, щоб усунути чинного губернатора Грега Еббота, проте може мати вплив як "неформальний лідер".

Меттью Макконахи 52 роки. Став відомим на початку 2000-х після зйомок у романтичних комедіях "Весільний переполох", "Як позбутися хлопця за 10 днів". У 2013 році отримав премію "Оскар" за роль у картині "Даласький клуб покупців". Одружений з моделлю Камілле Алвес, у пари троє дітей: дочка Віда, сини Леві та Лівінгстон.

Новини по темі: Меттью Макконахі