Завантажити ще

Філіп Кіркоров відповів Віктору Дробишу щодо його пропозиції "працювати у цирку": Я тебе зневажаю

Філіп Кіркоров відповів Віктору Дробишу щодо його пропозиції
Фото: instagram.com/fkirkorov

Російський співак Філіп Кіркоров заявив, що більше не спілкуватиметься з продюсером Віктором Дробишем. За словами артиста, для нього більше не існує такої людини і він не вітатиметься з Дробишем "навіть за давністю років". Коментар Кіркоров опублікував в інстаграм-акаунті "Муз-Тв".

"Я навіть не уявляю, як ти міг вимовити ці слова, навіть ненавидячи мене. Все в цьому житті має межу та міру, тому я хочу, щоб ти знав – забудь моє ім'я. Навіть за давністю років я з тобою не вітатимуся, ти просто помер. Для мене не існує такої людини. Це була велика мить маленької людини. Я зневажаю тебе!" – написав співак.

Інцидент між артистами стався через програму "Зірка у відповіді" на телеканалі "Муз-Тв", у якій брав участь Дробиш. Продюсерові показали уривки з його старих інтерв'ю, в яких він негативно висловлювався про Філіпа Кіркорова. Так, Дробиш пропонував Кіркорову "перейти до цирку" або "працювати охоронцем".

- Філіпу треба переходити до цирку якогось. Він, до речі, великий здоровий хлопець, я запропонував би йому працювати своїм охоронцем. Він може бути охоронцем чи прибирати квартиру. Якщо він не проти – я б йому добре платив. Треба віддати належне, так чи інакше, він якось трусами за корч зачепився і вже років 40 чи 50 він на естраді. І нікуди не йде. Постійно щось вигадує, перебуває у роботі. Постійно підтверджує свій професіоналізм піснями. Розбірками, рожевими кофтинками", - сказав продюсер.

Ведуча шоу Іда Галич запропонувала Дробишу прокоментувати свої слова і запитала, чи змінилася його думка. Продюсер відповів, що був "просто молодий", тож і грубіянив.

- Я аж спітнів. Який я сміливий хлопець! Грубіянив, однак не можна так, мабуть, - сказав він.

Віктору Дробишу 55 років. Він російський продюсер та композитор, Заслужений артист РФ. Співпрацює з Валерією, Христиною Орбакайте, Миколою Носковим, Славою, Стасом П'єхою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МУЗ-ТВ (@muztv)

Новини по темі: Філіп Кіркоров