Завантажити ще

В образі Джмеля у шоу "Маска" ховався гуморист Степан Казанін

В образі Джмеля у шоу
Фото: kanalukraina.tv/ru

У шостому ефірі шоу "Маска" розсекретили особу пухнастого оптиміста Джмеля. Зірковому детективу Андрію Данилку вдалося розгадати, що під маскою ховається гуморист та актор «Студії Квартал 95» Степан Казанін. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Україна".

Після того, як загадковий учасник виконав на сцені хіт «На районі» Потапа та Насті Каменських, зіркові детективи схилялися до думки, що в образі Джмеля замаскувався якийсь харизматичний актор, тому Оля Полякова поцікавилася - чи не грав Джмель у КВК.

- Дорогий Джміль, скажи, будь ласка, чи грав ти колись у КВК? Попереджаю – брехати не можна, бо жало відірву! – пригрозила співачка.

У відповідь герой заявив, що всі порядні Джмелі колись грали у КВК. А Насті Каменських він натякнув, що раніше "дзижчав" зі своєю дружиною-бджілкою. Тоді Оля Полякова передбачила, що це може бути актор Роман Полянський, а Олег Винник запропонував версію музиканта Сергія Бабкіна. DZIDZIO вважає, що у цьому образі міг сховатися ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч. Але Андрій Данилко стояв на своєму: це актор, який виступає у складі великого колективу.

Наприкінці випуску до номінації потрапили суперечливий Скандал та енергійний Джміль. Але глядацьким голосуванням у залі було вирішено розсекретити особу пухнастого учасника – у цьому костюмі переховувався актор «Студії Квартал 95», гуморист Степан Казанін, справжнє ім'я якого – Сергій. Ця підказка і допомогла Данилкові розгадати загадку Джмеля.

- Як то кажуть, я «за» будь-який кипіж. На мою думку, тут досить сильно приховали артистів, і важко когось вгадати. Змінені голоси, хитрі підказки, але дуже прикольно. Чесно кажучи, я тільки-но почав звикати до цього образу, тільки вжився в цей бджолиний рій. Костюм дуже теплий та має одну особливість – високу платформу взуття. Під час перших ефірів я відчував себе таким незграбним, перекочувався з ноги на ногу, а сьогодні вже був набагато впевненішим, готовим видавати піруети. Мені здавалося, що я там таке витворяю, а насправді було видно тільки кроки та незначні рухи. Але я щасливий, що взяв участь у такому цікавому шоу!», - заявив Казанін.

Другий сезон шоу "Маска" стартував на телеканалі Україна у жовтні. За п'ять випусків телеглядачам та журі вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик), Грифона (Андрій П'ятов), Совеня (Сергій Танчинець) та Кажана (Остап Ступка).

Фото: https://kanalukraina.tv/ru

Фото: https://kanalukraina.tv/ru

Фото: https://kanalukraina.tv/ru

Фото: https://kanalukraina.tv/ru

Новини по темі: шоу Маска