Завантажити ще

Знятий в онлайн-режимі український фільм "Простір/Space" отримав нагороду на Європейському фестивалі

Знятий в онлайн-режимі український фільм
Фото: poglyad.tv

На Європейському фестивалі незалежного кіно (Europe Independent Movie Festival) український фільм "Простір/Space", знятий в онлайн-форматі, отримав нагороду як "Найкращий експериментальний фільм". Про це пише " Укрінформ ".

- Повнометражний ігровий фільм «Простір/Space» режисера Дмитра Томашпольського було знято в Україні в умовах карантину в онлайн-режимі. 67 акторів перебували у своєму просторі та спілкувалися з режисером онлайн. Артисти знімали себе самі на смартфон або фотоапарат, іноді за допомогою близьких, які були разом із ними на карантині. Кожен наступний епізод сценарію виконавцям повідомляли напередодні знімального дня, – зазначає видання.

Фільм "Простір/Space" розповідає про контакт з НЛО, що за збігом обставин стався в період весняного карантину 2020 року, і про те, як це вплинуло на життя героїв.

Зйомки кінострічки проходили у 76 локаціях у різних регіонах України та інших країн – у Києві та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі, Вільнюсі. Було знято близько 700 годин матеріалу.

Новини по темі: нагорода Європа фільми