Завантажити ще

Валерій Харчишин вважає, що хвороба сина відбилася на його шлюбі: Кожен жив життям хворої дитини

Валерій Харчишин вважає, що хвороба сина відбилася на його шлюбі: Кожен жив життям хворої дитини
Фото: instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

Соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів, що хвороба одного із синів позначилася на його шлюбі. За словами артиста, зв'язок між ним і дружиною Юлією загубився, і кожен "окремо жив життям хворої дитини і не рахувався один з одним". Про це музикант повідомив в інтерв'ю "ЖВЛ".

– Сказати, що я не намагався налагодити, чи не робив достатньо якихось кроків назустріч – це не так. Можливо, не так їх робив. Можливо, дружина не так це робила, – сказав співак.

На питання, в яких стосунках подружжя зараз і чи живе воно разом, Валерій відповідати не став, проте зазначив, що "вони є друзями".

- У нас є спільні діти, і ми повинні дбати про них. Як не крути, ми є друзями, ми близькі люди. Ніхто ні з ким горщики не бив, не сварився, – поділився Харчишин.

Коментуючи хворобу сина музикант зізнався, що дуже переживає за нього, проте надії на одужання - не втрачає.

- Я переконав себе в тому, що міняти слід не дитину, яка живе в нових реаліях, а міняти треба себе. Я дійсно думаю більше навіть не про те, як ми будемо, як він існуватиме, поки ми живі. Я думаю, коли нас не буде, як він буде? – зазначив співак.

Валерію Харчишину 47 років. Він фронтмен українського гурту "Друга ріка". Відомі пісні: "Фурія", "Так мало тут тебе", "Секрет". Валерій 13 років одружений з Юлією Кузьмінською. У пари двоє синів: Іван та Євген, у Харчишина також є син Дмитро від минулих стосунків. У листопаді 2021 року музикант зізнався, що в одного із його синів діагностували серйозне захворювання, проте озвучити діагноз він відмовився.

Новини по темі: Валерій Харчишин