Завантажити ще

Андре Тан зізнався, що не боїться смерті: Переживав це відчуття кілька разів

Андре Тан зізнався, що не боїться смерті: Переживав це відчуття кілька разів
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Український дизайнер Андре Тан зізнався, що не боїться смерті. За словами кутюр'є, у своєму житті в нього були "ці відчуття" вже кілька разів, оскільки мали місце три ситуації, коли він міг померти. Про це модельєр розповів в Інстаграмі.

– Перший раз я це пережив одразу після народження – лікарі мене відкачували кисневою подушкою. Ще не розплющивши очі, щоб побачити життя, я вже встиг зазирнути за лаштунки смерті, - поділився він.

Другий випадок з Андре Таном стався в Аспені, де він потрапив у страшну аварію.

- Прокинувшись, я подумав, що вже в раю: абсолютно все було білим. Тоді я не розумів, що це подушка безпеки авто, що спрацювала, а сама машина на той момент зависла над урвищем після того, як у нас в'їхала величезна вантажівка. Як зараз пам'ятаю: це сталося 11 січня, – згадує дизайнер.

Третій випадок стався рік тому - під час прийому аяуаски (напій-відвар, який індіанські племена Амазонки вживають для "спілкування з духами" з метою отримання практичних знань про навколишню природу. - Прим. ред.).

- Але тоді це було більше духовне переродження, аніж смерть. До речі, це теж було у січні. Якийсь смертний місяць, – додав Тан.

За словами дизайнера, коли людина опиняється на межі смерті, до неї приходить нове усвідомлення та сприйняття світу навколо.

– Вмирають старі клітини, старе життя, ви входите у новий режим. Всі клітини нашого організму оновлюються кожні 5 років, а це означає, що, по суті, з цією періодичністю ми і перероджуємося. Але смерті я не боюся також із ще однієї причини. Якщо сьогодні ввечері мені судилося померти, я відверто скажу собі: так, це було класне життя! А значить, і померти не так уже й страшно! – зазначив модельєр.

39-річний Андре Тан – український дизайнер. 2005 року був ведучим програми "Жертва моди" на Новому каналі, а 2006-го став першим українським дизайнером, який почав продавати речі власного бренду в Парижі. У травні 2021 року Тан розлучився з Аліною Харечко, своїм бізнес-партнером. Пара має чотирирічну доньку Софію.

Новини по темі: Андре Тан